///Juhtimiskonverents TAASKÄIVITUS, 26.01.2021

Juhtimiskonverents TAASKÄIVITUS, 26.01.2021

Koht: Ülemiste City, esinejad  Öpiku konverentsikeskuses, Valukoja 8, Tallinn / osalejad virtuaalselt elisastage.ee  platvormil 26. jaanuaril kell 10:00 – 17:00
Formaat: hübriid, ettekandjad kohapeal,  osalejad distantsilt.

Eesti Kvaliteediühing tähistab oma 30. juubelit 26. jaanuaril 2021  juhtimiskonverentsiga Taaskäivitus (Reboot). Eelmine aasta oli ettearvamatu ja igal tasemel raputav, nõudes kiiret reageerimist ja kohanemist, ohtude ja võimaluste märkamist, innovaatiliste ellujäämisstrateegiate loomist ja rakendamist – paljude ettevõtmiste taaskäivitamist.

Kuidas edukalt toime tulla ühiskonnana, organisatsioonina, inimesena? Kuidas viia ellu transformatsiooni ja muutuseid, samal ajal tulemuslikult ja kvaliteetselt toimides? Millist abi on juhtimiskvaliteedi ja kvaliteedijuhtimise praktikatest, lõimides neid innovatsiooni ja tehnoloogiaga? Kuidas toimida jätkusuutlikult ja vastutustundlikult? Millist eestvedamist vajab uus maailm?

Konverentsil otsime koos esinejatega neile küsimustele vastuseid. Tavapäraselt jagame häid kogemusi ja uuenduslikke lahendusi ning tunnustame tublisid tegijaid.

Peaesineja Robin Lincoln Wood võtab päevateema kokku oma ettekandes Re-boot, Re-generate, Re-naissance, millele järgneb 27. jaanuaril praktiline Zoomi töötuba Creating Sustainable Value with True Impact. Euroopa Kvaliteediorganisatsiooni EOQ värske peasekretär Ulf Gustavsson räägib EOQ digitaalsest transformatsioonist ja kvaliteedi rollist ning tähendusest muutunud maailmas. Lauri Tabur räägib uue aja eestvedamisest ning kuidas usk ühisesse eesmärki on muutunud kriitiliseks juhtimisvahendiks nii organisatsiooni kui riigi tasandil. Zsolt Bugarszki räägib sotsiaal- ja tervishoiuteenuste taaskäivitamise võimalustest koosloome ja sotsiaalse häkatoni abil. Turntoo kaasasutaja Sabine Rau-Oberhuber, räägib ringmajandusest, tuues näiteid ringmajanduse ärimudelite, ringdisaini ja materjalide käsitluse kohta. Oma kogemust ringmajanduse põhimõtete rakendamisel jagavad Estonian Cell , Nefab ja Bepco. Ettevõtete lugusid muudatuste elluviimisel jagavad Incapi, Elisa ja Magnetic MRO eestvedajad. Anu Virovere arutleb teemal, kuidas olla inimesena jätkusuutlik.

Programm


9:15 – 10:00 Registreerimine ja hommikukohv

 10:00 – 12:00 AVASESSIOON

Moderaator: Tiia Tammaru

Siret Kegel, juhatuse esimees, Eesti Kvaliteediühing – Avasõnad

Peeter Raudsepp, juhatuse esimees, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAQ) – Tervitus

Uku Varblane, ekspert, Riigikogu Arenguseire Keskus – Viiruskriisi mõju Eesti majandusele. Stsenaariumid aastani 2030

Ulf Gustavsson , peasekretär, Euroepean Organization for Quality (EOQ) –  EOQ digitaalsne transformatsioon ja kvaliteedi roll ning tähendus muutunud maailmas

Zsolt Bugarszki , sotsiaaltöö dotsent, Tallinna Ülikool – Sotsiaal- ja tervishoiuteenuste taaskäivitamise võimalused koosloome ja sotsiaalse häkatoni abil

12:00 – 12:45 Lõuna

12:45 – 13:00 TUNNUSTAME

Kvaliteedi Tegu 2020 & Kvaliteedi Nägu 2020

Quality Innovation Award 2020  – koostöös Soome Kvaliteediühinguga (Laatukeskus)

13:00 – 14:30 I PARALLEELSESSIOON –  ETTEVÕTTED MUUTUSTE KEERISES

Moderaator: Baldur Kubo

Sami Seppänen, CEO, Elisa Eesti AS – EFQM-i mudeli  kasutamisest muutuste ja transformatsiooni ajal – Elisa kogemus

Otto Pukk , CEO, Incap Group – Eestvedamine kriisiperioodil – Incapi kogemus 

Jan Kotka , COO, Magnetic MRO  – Elu pärast COVID-19 – tagasiteed ei ole

13:00 – 14:30 II PARALLEELSESSIOON – RINGMAJANDUS

Sessioon toimub koostöös Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsiooniga (EKJA)

Moderaator: Harri Moora

Sabine Rau-Oberhuber,  kaasasutaja, Turntoo – Material Matters, essential elements of a circular economy

Kersti Lužkov, keskkonna- ja kvaliteedijuht , AS Estonian Cell – Ressursitõhusus ja innovatsioon AS Estonian Cell näitel

Jaanus Tamm, vanem tootedisainer, Nefab Packaging OÜ –  Toodete ja teenuste juures ringmajanduse põhimõtete rakendamise rõõmudest ning muredest 

14:30 – 15:00 Energiapaus

15:00 – 16:45 LÕPUSESSIOON

Moderaator: Marko Rillo

Lauri Tabur, CEO, SmartGrow OÜ- Eestvedamine – usu küsimus

Anu Virovere , PhD, psühholoog ja suhtlemistreener – Kuidas olla inimesena jätkusuutlik?

Dr Robin Lincoln Wood, – Peaettekanne: Re-boot, Re-generate, Re-naissance

16:45 – 17:00 Päeva kokkuvõte

Programm täieneb jooksvalt.

Konverentsile on oodatud: tegevjuhid, kvaliteedijuhid, protsessijuhid, arendusjuhid, riskijuhid, personalijuhid, keskkonnajuhid, audiitorid, assessorid ja kõik teised, kes vastutavad või osalevad erinevates rollides kvaliteedi ja sellele soodsate tingimuste loomises.

Konverentsi ettekanded on eesti ja inglise keeles sünkroontõlkega.

27. jaanuaril toimub lisaks Robin Lincoln Wood’i töötuba:

Creating Sustainable Value with True Impact: A Workshop on Redefining; Redesigning & Delivering – “The Good Life”

Käesolevale ajale iseloomulikult korraldame ka oma konverentsi uudses vormis – kavandame hübriidkonverentsi, kus nii esinejad kui külastajad saavad osaleda distantsilt, esinejad ka kohapeal.

 

Registreerimine ja maksumus


HIND Konverents 26.01.2021 Töötuba
27.01.
Konverents + Töötuba
Soodushind liikmele kuni 12.01.2021* 169 199 329
Soodus mitteliige kuni 12.01.2021 219 249 399
Liikmehind alates 13.01.2021* 249 289 499
Tavahind alates 13.01.2021 329 369 539
Soodus õppuri** hind kuni 12.01.2021

Alates 13.01.2021 õppuri** tavahind

109

139

 

Hindadele lisandub käibemaks 20%.

* liikmehind kehtib Eesti Kvaliteediühingu liikmetele ja Eesti Kvaliteediühingu partneritele

NB! Eesti Kvaliteediühingu liikmehind kehtib nii juriidilisest kui eraisikust liikmetele. Juriidilise isiku puhul, kes on astunud EKÜ kollektiivliikmeks, kehtib liikmehind kõigile konverentsile registreerunutele. Eraisikust liikmele kehtib liikmehind vaid juhul, kui arve saajaks on eraisik (mitte juriidiline isik).

** pakkumine kehtib Eesti haridusasutuste õppuritele

Korraga saab kasutada ühte soodustust.

TASUMINE toimub vastavalt esitatud arvele.

Registreerimine: https://fienta.com/et/juhtimiskonverents-taaskaivitus

OSALEMISE TINGIMUSED: Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne konverentsi toimumist aadressil konverents@eaq.ee . Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve. Kui teatate mitteosalemisest 5 tööpäeva enne konverentsi toimumist, tagastame 50% tasutud maksumusest. Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata.

Kontakt: konverents@eaq.ee, + 372 5695 6005

Asukoht, parkimine, ühistransport


Konverents toimub Ülemiste Citys, Öpiku konverentsikeskuses Valukoja 8 ruumis Kosmos. Sissepääs konverentsikeskusesse on kahe torni vahel olevast peauksest, konverentsiruum asub trepist üles minnes vasakul.

Parkimine: reaalajas info parklate ja hindade kohta leiate siit lingilt https://ulemistecity.ee/parking . Parkimiskellaga on parkimine P2 ja EP90 alas 2h tasuta. Peale 2 tundi saab tasuda mobiilse parkimisega.

Lähim tasuta parkla asub Ülemiste Keskuses, ca 400 m kaugusel konverentsikeskusest.

Ühistransport: konverentsikeskuse vahetusse lähedusse saab linnaliinibussidega 7, 15, 45, 49 ja 65. Peatused: Dvigatel ja Lõõtsa. Trammipeatus (liin nr 4, Ülemiste linnak) jääb 100 m kaugusele. Info ühistranspordi kohta on leitav järgmiselt lingilt: https://www.technopolis.ee/vabad-buroopinnad/tallinn/ulemiste/kuidas-meid-leida/

Konverentsi toetavad


 

2021-01-21T18:03:05+02:00