EST | ENG

FacebookLinkedIn

Lean Six Sigma Black Belt koolitus

LSS Black Belt koolitusprogramm alustab taas 15.veebruaril 2016!

Eesti Kvaliteediühing pakub võimalust saada maailmas tunnustatud Black Belt sertifitseeringut üle maailma kõrgelt tunnustatud koolitajalt, mis tugineb Lean Six Sigma metoodikale. Metoodika on rakendatav nii tootmis- kui teenindusettevõtetes, nii era- kui avalikus sektoris.

Tulemustele orienteeritud ja praktilisi oskusi arendav koolitusprogramm annab teadmised Lean Six Sigma metoodikast ja “tööriistad” selle rakendamiseks.

Koolituse ajad 2016 aastal:

Moodul 1: 15-19 Veebruar
Moodul 2: 11-15 Aprill
Moodul 3: 23-27 Mai
Moodul 4: 13-17 Juuni
Registreerimise tähtaeg 08.veebruar 2016.

Lean Six Sigma metoodika kasutamine võimaldab saavutada vähemaga rohkem!

Rakendades süsteemselt protsessiohje meetodeid, statistilise analüüsi vahendeid ja timmitud tootmise põhimõtteid vähendatakse organisatsioonis raiskamist, tulemuste varieeruvust ning parendatakse oluliselt töö ja äriprotsesside tulemuslikkust.

Tule ja saa teada, kuidas leida üles kõik kulusid mõjutavad tegevused, kuidas vabaneda raiskamisest ja kuidas suurendada samaaegselt väärtust loovate tegevuste tulemuslikkust ning tõsta toote/teenuse/protsessi kvaliteeti.

Lean Six Sigma probleemilahendusoskused on pidevalt muutuvas majanduskeskkonnas eluliselt vajalikud. Täiendavate finantsvahendite kaasamise asemel on mõistlik vaadata üle olemasolevate ressursside kasutamise tõhusus. 

Kellele on BEST Lean Six Sigma® koolitusprogrammi oskused vajalikud ja abiks?

  • juhtidele, kelle eesmärgiks on saavutada paremaid tulemusi olemasolevate või vähemate  ressurssidega;
  • juhtidele ja spetsialistidele, kes puutuvad kokku keerukate probleemidega ja kes tahaksid neid mõjusate vahenditega lahendada;
  • juhtidele ja spetsialistidele, kes vastutavad oma organisatsioonis parendussüsteemi eest.
     

Koolitust viib läbi ja juhendab prof. Gregory H. Watson, Master Black Belt. Professor Watson on Rahvusvahelise Kvaliteediakadeemia (IAQ) president ja Ameerika Kvaliteediühingu (ASQ) liige. Tunnustused ja auhinnad: Demingi medal Jaapani Teadlaste ja Inseneride Liidult (JUSE), C. Jackson Grayson medal Ameerika Tootlikkuse ja Kvaliteedikeskuselt (APQC) ja Simon Collieri auhind Ameerika Kvaliteediühingult. Aastast 2003 viib prof. Watson läbi Lean Six Sigma kursusi Soome kvaliteediühingus Excellence Finland. Ta on olnud tippjuht firmades Xerox Corporation, Compaq Computer Corporation ja Hewlett-Packard Company ning teinud koostööd rahvusvaheliselt tuntud ettevõtetega Nokia Mobile Phones, ExxonMobil, Toshiba, Ritz-Carlton.

2014.a. kevadel pälvis prof. Gregory H. Watson Eesti Kvaliteediühingult tunnustuse Elutöö auhind rahvusvahelises kategoorias. Loe Greg Watsoni kohta rohkem SIIT

Lisaks toimuvad prof. Gregory H. Watson`i juhendamisel järgmised Lean-koolitused:
   - LEADING A LEAN TRANSFORMATION  
   - MANAGING THE LEAN TRANSFORMATION 

_______________________________________________________________________

Koolitusprogramm koosneb neljast 5-päevasest moodulist. Lisaks loengutele ja praktilistele harjutustele on kursuse edukaks lõpetamiseks vajalik teostada üks DMAIC-meetodil põhinev parendusprojekt. Lühend DMAIC tuleneb inglisekeelsetest sõnadest define-measure-analyze-improve-control ehk eesti keeles määratle-mõõda-analüüsi-parenda-ohja.

Koolitus toimub inglise keeles.

Loe lisaks: 2016.aasta LSS BB koolitusprogrammi tutvustus (inglise keeles) (pdf)

Programmis osaleja oskab pärast koolituse edukat lõpetamist:

  • kasutada meetodeid, mis on vajalikud tõhusa, järjekindlalt heade tulemuste ja madalate kuludega tegevustiku loomiseks
  • analüüsida protsesse ja juhendada selles tegevuses Green Belt’e (Six Sigma rohevöösid) ja teisi organisatsiooni töötajaid
  • juhtida parendustegevusi organisatsiooni kasumlikkuse tõstmiseks.
     

Jack Welch, endine General Electric CEO, on öelnud: „Six Sigma parandab kliendikogemust, vähendab kulusid ja loob paremaid juhte.” See maailmatasemel koolitusprogramm aitab sul saavutada erakordseid äritulemusi parendades tooteid, teenuseid ja protsesse ning annab teadmisi muudatuste juhtimiseks organisatsioonis.

REGISTREERI END KOOLITUSELE VÕI KÜSI LISAINFOT!
Selleks saada e-kiri aadressile kaarel.krinal@eaq.ee või helista 5695 6005.