/, Uudised/Gregory H. Watson

Gregory H. Watson

Eesti Kvaliteediühing tunnustas 2014.a. Elutöö auhinnaga rahvusvahelises kategoorias Gregory H. Watsonit.

Gregory H. Watson on tuntud üle maailma kui kvaliteedi- ja juhtimisvaldkonna tippekspert, koolitaja ja nõustaja, mitmete strateegilise benchmarkingu, Six Sigma ja teiste kvaliteedi- ning juhtimisalaste raamatute autor.

Sünnilt ameeriklane, on Greg Watson tõeline maailmakodanik, kes on elanud ja töötanud maailma eri paigus. Viimastel aastatel elab Greg Soomes ning tänu sellele on oluliselt tihenenud ka sidemed Eestiga.

Greg on esinenud Eestis konverentsidel ja seminaridel, tema poolt läbi viidud Lean Six Sigma Black Belt kursustel on õnnestunud osaleda ka mitmetel eestlastel. Sügisel 2014 lõpetab kursuse teine lend, kellel on jäänud pärast teoreetilise osa läbimist veel lõpule viia ja kaitsta parendusprojekt. Kavandamisel on uued koolitused, 2015. aasta alguses jätkame ka Lean Six Sigma kursusega.

Greg on oma laiaulatusliku ja pühendunud tegevusega mõjutanud märkimisväärselt kvaliteedialaseid arenguid kogu maailmas ja on pälvinud selle eest ka hulgaliselt tunnustust:

Viimane tunnustus anti üle äsja lõppenud ASQ World Quality Congressi ajal Dallases, kus ta pälvis Ishikawa medali suurepärase eestvedamise eest kvaliteedi inimlike aspektide arendamisel globaalsel tasandil.  Aasta tagasi Tallinnas toimunud Euroopa Kvaliteedikongressi ajal sai ta EOQ kõrgeima tunnustuse – George Boreli medali. Greg on esimene inimene väljastpoolt Jaapanit, keda 2009. aastal tunnustati Deming’I auhinnaga üksikisikule.

Gregi paljude tiitlite hulgas on ka Rahvusvahelise Kvaliteeediakadeemia (IAQ) president, Ameerika Kvaliteediühingu (ASQ) president, Oklahoma Ülikooli külalisprofessor. Tema tööandjateks on olnud Hewlett Packard, Compaq, Xerox. Greg on nõustanud palju erinevaid ettevõtteid nagu Nokia Mobile Phones, ExxonMobil, Toshiba, Ritz Carlton jpt.

Rohkem infot Gregi ja tema tegemiste kohta saab lugeda tema kodulehelt:
www.gregoryhwatson.eu

2019-03-06T18:05:43+02:00