/, Sündmused, Uudised/Suveseminar Saaremaal

Suveseminar Saaremaal

EKÜ suveseminar “Innovatsioon ja turundus ehk tee head ja räägi sellest” tuleb 09.-10. augustil Saaremaal, Kuressaare Merepäevade ajal.

REEDE, 09. august

9:40 praamiga Virtsust Kuivastusse. Praamipiletid soovitame igaks juhuks aegsasti ette varuda: https://www.praamid.ee/cp/#/trip/?direction=VK

11:00 – 12:30 Kallemäe Kooli https://www.kallemae.edu.ee/ külastus. Inspireerivad märksõnad selle sõbraliku ja uuendusliku hariduslike erivajadustega õpilastele suunatud kooli kohta on ülimalt personaalne lähenemine õpilastele ning kiire ja pidev meetodite innovatsioon, mida toetab juhtkonna usaldus.  Meid on lahkesti nõus vastu võtma direktor Kaire Kiil ja õppealajuhataja Lembi Ratas.

13:00 lõunasupp Kuressaares

14:00 – 16:00 tööstusettevõtete külastus, meid ootavad nii Incap Electronics Estonia OÜ kui Baltic Workboats AS, räägime eestvedamisest, uuendustest ja turundusest.

16:30 – 17:00 jõuame majutuskohta Muha Ranna Puhketalus, http://muhatalu.ee/et , sisseseadmine ja kerge amps;

17:00 –  18:00 seminar „Innovatsiooni ärgitamine“. Karin Närep, Saaremaa Vallavalitsuse arendus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja jagab kogemusi ja praktilisi nõuandeid sisukaks innoveerimiseks ehk uuenduste algatamiseks, ergutamiseks ja kolleegidega üheskoos elluviimiseks.

Traditsiooniliselt järgnevad õhtusöök, saun, grill ja sumisemine. Soovijad saavad minna Kuressaare Merepäevadele: https://www.merepaevad.ee/programm-1

Merepäevade piletid ostab igaüks ise.

 

LAUPÄEV, 10. august

9:00 – 10:00 hommikusöök

Sõidame autodega Kuusnõmmele

10:30 – 17:00 (lõplikud kellaajad täpsustame) matkame jalgsi läbi vee Vilsandile https://www.puhkaeestis.ee/et/jalgsi-vilsandile-loodusmatk , uurime giid Maarika Naageliga Vilsandi elu-olu, sööme lõunat ja tuleme paadiga tagasi.

Saaremaale tagasi jõudes teeme pesemis- ja linnariidesse sättimiseks peatuse Kihelkonna rahvamaja saunas (jääb täpselt teele) ning joome päeva lõpetuseks tassi kohvi giid Maarika juures.

 

Orienteeruv hind EKÜ liikmetele koos Vilsandi matkapäevaga 102.-, ilma matkata 60.- (hind võib pisut muutuda ja sõltub sööjate arvust).

EKÜ mitteliikmetele vastavalt 75.- ja 117.-

Hinnas ei sisaldu praamipiletid.

NB! Kohtade arv on piiratud. Majutus 3-4 kohalistes tubades, majutuskohtade täitumisel on võimalik ööbida ka oma telgiga. Hinna saame sel juhul pisut soodsama.

Info täieneb EKÜ kodulehel www.eaq.ee  jooksvalt.

Registreerumine https://forms.gle/NZ5tgjJuyRwFKdLn8

Kiired täpsustavad küsimused kuni 05.07. õhtuni: ly.siilak@gmail.com

 

2019-07-15T17:49:47+02:00