/, Sündmused, Uudised/Pärastlõunaseminar “Interim kvaliteedijuhtimine – rahvusvaheline kogemus kaasaegsele juhile”

Pärastlõunaseminar “Interim kvaliteedijuhtimine – rahvusvaheline kogemus kaasaegsele juhile”

Eesti Kvaliteediühing kutsub Teid 14.detsembril TEKOsse pärastlõunaseminarile, kuulama pikaajalise rahvusvahelise kogemusega Interim Head of Quality Duret Pascal´i. Duret Pascal on kontserni EOLANE Tallinna tehases käesoleval aastal projektipõhiselt töötanud kvaliteedijuht ning nõus jagama meile oma rikkalikke, erinevates riikides peamiselt tootmisvaldkonnas tegutseva kvaliteedi-, projekti- ja tootmisjuhina saadud kogemusi nii erialasest tööst kui just interim juhiks olemisest.

Kuidas interim juht ja ettevõte kokku saavad, sellest räägib seminari alguses pisut Eela Velström, interim agentuuri OÜ Velström Vallner Tohver https://www.vvt.ee/ kaasasutaja ja partner.

INTERIM juhtimine on rahvusvaheline mobiilne tööviis keskastme- ja tippjuhtidele.  Liikuva juhi jaoks on see võimalus leida ja teha enda jaoks põnevaid, kaasakiskuvaid ja mitmel moel tasuvaid selgelt eesmärgistatud ning ajaliselt piiritletud projektipõhiseid töid erinevates ettevõtetes üle maailma. Ettevõtte jaoks on see hea võimalus kaasata meeskonda rahvusvahelisel tasemel juht või spetsialist konkreetse probleemi lahendamiseks.

Executives Online (2014) on interim juhtimist defineerinud kui juhtimiskorraldust, kus asjakohaste oskuste, praktilise kogemuse ja suhtumisega professionaalne juht asub korraldama organisatsioonis kokkulepitud tööd, et saavutada planeeritud eesmärk kindla ajaperioodi jooksul. Seega interim on muutuste juht kindla ajaperioodi jooksul.

Pärastlõunaseminar kestab 14:15 – 16:00.

Asukoht: TEKO e Tallinna Teeninduskool https://uus.teeninduskool.ee/

NB! Seminar on inglise keeles.

Osaluspanus EKÜ ja EKJA liikmetele 10.-, mitteliikmetele 15.-. Infot seminari kohta saab ka EKÜ kodulehel ja kirjutades ly.siilak@gmail.com

2018-12-18T12:43:35+02:00