//EKÜ talveseminar 2018 kokkuvõte

EKÜ talveseminar 2018 kokkuvõte

23.03.2018

Imavere Saeveski ja Piimandusmuuseumi külastus ning ühine seminar toimusid Kesk-Eestis.

Alustasime ülevaatega Stora Enso Grupist, külastades Stora Enso Eesti AS Imavere Saeveskit, ühte kontserni peamist puidutöötlemisega tegelevat üksust. Kohapeal veendusime, et saeveski töötab tõepoolest nõnda efektiivselt, et keskkonda pääseb palgitöötlemise ülejääkidena vaid mõnevõrra müra.

Omamoodi nostalgiahõnguline ja tänapäevaseid eeliseid meeldetuletav oli ringkäik Eesti Piimandusmuuseumis, kus sai tutvuda nii jääsae kui võikirnuga, näha omaaegse meierei sisseseadet ja teha pilti direktoritoolis või punalippude all. Kohukese töötuba oli lihtne ja maitsev ning kuuldavasti garanteerib tervislikud suupisted edaspidi nii mõneski kodus.

Eistvere Mõisaaidas viis Eneken Titov (EEK Mainori juhtimise professor) läbi strateegialõuendi õpitoa. Lisaks proovisime inimbingot, mis on kiire ja lahe „jäämurdja“ kõige paremas mõttes! Katsetasime, kuidas tuleb välja eesmärgi poole liikumine, kui juhised on selged, kuid eesmärk salastatud. Samuti harjutasime meeskondlikult eesmärkide seadmiste ja vastastikuse koostöö ning usalduse põhjal eesmärkideni jõudmist. Seminari „Meeskonnatöö olulisus ja roll organisatsiooni strateegia planeerimisel ehk strateegialõuendi õpituba EKÜ näitel“ tulemused ja meetodite kokkuvõtted saadetakse osalejatele e-postiga.

„EKÜ väljasõiduseminaridest on saamas omaette bränd, palun mind registreerida püsiosalejaks!“, võttis üks rõõmus hing päeva kokku.

Kohtumiseni järgmistel seminaridel!

2019-02-19T19:38:56+02:00