//EKÜ 2020 fotokonkurss “Kliendile väärtuse loomine”

EKÜ 2020 fotokonkurss “Kliendile väärtuse loomine”

Vaata fotokonkursi võitjaid siit: EKÜ 2020 fotokonkursi võitjad on selgunud!


Luba loovus voogama ja jaga oma fotosid! Eesti Kvaliteediühing (EKÜ) kutsub kõiki osalema ja jagama oma visuaalseid arusaamu kvaliteedist ja klientidele väärtuse loomisest.

EKÜ 2020 fotokonkurss

Kuidas lood ise või luuakse sinu organisatsioonis väärtust nii sisemiste kui väliste klientide vaadetest? Milliseid kvaliteetseid väärtuseid lood või kujutad ette läbi kvaliteedi- ja fotosilma vaadates? EKÜ fotokonkursile on oodatud kõik nägemused, nii ootamatud kui klassikalised.

Lae oma foto(d) viidatud vormi vahendusel üles hiljemalt K 11. novembril 2020 kell 18.00.

Ülemaailmsel kvaliteedipäeval ehk N 12. novembril 2020 hääletame avalikult lemmikud, kes saavad ka auväärselt autasustatud. Enim hääli saanud foto autor saab tasuta pääsme jaanuaris 2021 toimuvale ja 30. juubelit tähistava Eesti Kvaliteediühingu legendaarsele juhtimiskonverentsile! Tunnustatud saavad ka kõik teised osalejaid. Populaarsemate tööde autoritele on muuhulgas ootel priipääsmed EKÜ sündmustele, teemakohast lugemisvara ja muud kvaliteetset EKÜ varamutest!

Kliendikesksetele organisatsioonidele on omane kultuur, mis loob klientidele väärtust toodete, teenuste ja protsesside uuendamise ning täiustamise teel. Klientide pidevalt kasvavate ootuste, ümbritseva konkurentsi ja tehnoloogiliste muutuste maailmas püüavad organisatsioonid oma huvipoolte silmis aina enam olla kui partnerid. Sealjuures aitavad kvaliteedi tõstmisele suunatud töökohad organisatsioonidel arendada kliendikeskset kvaliteedikultuuri järgmiseid põhimõtteid rakendades:

– Nõustudes, et kvaliteedi tähenduse määratleb klient, mitte organisatsioon
– Mõistes toodete ja teenuste kvaliteeti oma klientide pilgu läbi
– Jagades klientidega oma organisatsiooni toimivuse kohta käivat infot
– Tehes klientidega koostööd toodete ja teenuste kvaliteedi arendamiseks ja probleemide lahendamiseks

Jätkusuutlikkuse huvides plaanime fotosid kasutada ühingu töös ka edaspidi – näiteks EKÜ kodulehel, sotsiaalmeedias ja mujal. Soovime kaasata kõiki EKÜ liikmeid ja ühingu häid sõpru! Ootame aktiivset osalemist EKÜ 2020 fotokonkursil “Kliendile väärtuse loomine”!

Küsimuste korral kirjuta aadressile eaq@eaq.ee / Rohkem infot eaq.ee

EKÜ 2019 fotokonkursil osalenud töödest valmis EKÜ 2020 kalender

EKÜ 2019 fotokonkursil osalenud töödest valmis EKÜ 2020 kalender

2020-11-13T14:17:08+02:00