//EKÜ 2020 fotokonkursi võitjad on selgunud!

EKÜ 2020 fotokonkursi võitjad on selgunud!

Eesti Kvaliteediühing (EKÜ) korraldas kvaliteedipäeva puhul fotokonkursi “Kliendile väärtuse loomine”. Selline fotokonkurss toimus EKÜ ajaloos teist korda, jätkuna eelmisele aastale. Meeldetuletuseks, et EKÜ kutsus osalema ja jagama oma visuaalseid arusaamu klientidele väärtuse loomisest. Milliseid kvaliteetseid väärtuseid lood või kujutad ette läbi kvaliteedi- ja fotosilma vaadates? Fotokonkursile olid oodatud kõik nägemused, nii ootamatud kui klassikalised.

EKÜ 2020 fotokonkursi võitjad

EKÜ 2020 fotokonkursi võitjad

“Mõttes mõlgub kvaliteet” fotokonkursi TOP 5 on järgmine:

  1. Kvaliteedi tagamiseks tuleb leida mugav asend ℗ Tõnis Tuuder
  2. Bureau Veritas müügijuht mõtleb kastist väljapoole ℗ Tiit Hindreus
  3. Kevadine kodune kvaliteedikontroll toimis hästi ℗ Anu Martinson
  4. Mõnikord on vaja ühendada jõud, et maailma käigus hoida ℗ Anu Martinson
  5. Eesti ettevõtjate, inseneride ja teadlaste koostöös loodud teekatend toodab päeval valgusest elektrit ning valgustab pimedal ajal jalakäija teed, suurendades ohutust ℗ Allan Lahi

Väga napilt järgnesid Leonhard Weiss fotod rööbaste suveöisest keevitusest ja elektritöödest 35 meetri kõrgusel, samuti foto pealkirjaga “Paljud vaatajad ütlevad, et nad ei saanud midagi aru, aga väga mõnus oli vaadata”.

Õnnitleme kõiki võitjaid! Täname nii fotode jagajaid kui hääletajaid aktiivse osaluse eest! Töid oli 20% rohkem ja järjestus selgus kokkuvõttes 161 hääle jagunemisega – seda on 30% rohkem, kui eelmisel aastal. Tore oli ka saada hääletajatelt täiendavat tagasisidet. Mh kiideti nii osalenud töid kui fotokonkurssi tervikuna, kuid samuti avaldati ootust EKÜ 2021 kalendri järele, kuhu suur osa konkursil osalenud töödest kenasti ära mahutavad.

Auhindadest: nagu lubatud, siis kõige populaarsema foto autor saab tasuta pääsme jaanuaris 2021 toimuvale EKÜ juhtimiskonverentsile! 2. koha võitja saab tasuta pääsme EKÜ järgmisele suveseminarile (loodetavasti 2021 augustis), 3. koht kasti komme ning 4. ja 5. koht saavad head lugemisvara. Kõik konkursil osalenud fotograafid saavad endale ka EKÜ 2021 kalendri ja EKÜ helkurid! EKÜ büroojuht võtab teiega ühendust täpsemateks detailideks!

Kokkuvõttes loeme “Kliendile väärtuse loomine” konkursi kordaläinuks. Suured tänud kõigile! Konkursil osalenud pilte saab näha siit kaustast.

Küsimuste korral kirjuta aadressile eaq@eaq.ee

EKÜ 2020 fotokonkursi võitjad

2020-11-20T16:30:31+02:00