//(T)ööpäeva tasakaalu ABC veebiseminar

(T)ööpäeva tasakaalu ABC veebiseminar

Eesti Kvaliteediühing ja Kristjan Rotenberg kutsuvad: „ (T)ööpäeva tasakaalu ABC – nipid siin ja praegu kasutamiseks“ 16. detsembril kell 14:00 – 16:00 ZOOMis. Veebiseminar on järelevaadatav registreerunud ja arve tasunud soovijatele.

Päevakorral: teadlikud ennastsäästvad rutiinid, et ennast, oma lähedasi ja kolleege hoida. Midagi hommikuks, tööpäevaks, turgutavaks õhtuks ja taastavaks uneks. Lihtsad toimivad lahendused, mis kasutusele võetuna aitavad erinevate pingete foonil teadvustada toimuvat, võtta teadlikult pingeid maha, saada probleemidega paindlikult hakkama ja olla igas uues päevas rõõmsameelne ning tulemuslikult toimekas.

KOHT: ZOOM keskkond, link saadetakse registreerunud osalejatele päev enne koolitust.

MAKSUMUS: 30€; EKÜ liikmetele 15€

REGISTREERUMINE: siin lingil: https://forms.gle/eEjBei76bKAENavi9

KOOLITAJA:

KRISTJAN ROTENBERG on mentor ja koolitaja ettevõttes Espira OÜ (www.espira.ee). Ta on töötanud juhtimise ja kvaliteedi teemadel sellistes tööstusettevõtetes nagu Stoneridge, Marat ja Elcoteq. Kuni 2019. a sügiseni juhtis ta Harju Elekter Elektotehnikas tehasejuhina 200-liikmelist meeskonda. Kristjanit iseloomustab pühendumus organisatsioonide pidevale arengule, eelkõige protsesside ning enese- ja meeskonnajuhtimise täiustamise läbi.

Kristjan väärtustab kõrgelt pidevat enesearendamist, avatud hoiakut uutele ideedele ja julgust neid ideid järele proovida. Seetõttu on ka tema koolitused täis arutamisi, katsetamisi ja kogemisi. Ta usub, et tõeline õppimine toimub läbi uute teadmiste integreerimise igapäevaellu. Koolitaja saab selles protsessis olla eelkõige inspireerijaks ja suunanäitajaks uudishimulikule edasipürgijale.

Koolitajana eristab Kristjanit eelkõige tugev isiklik kogemus stressijuhtimise teemadega, järjepidev igapäevane tehnikate praktiseerimine ja sellega seotud positiivsed tulemused. Ta on kogenud ise mida teeb krooniline stress ja kuidas sellega toime tulla. Ta on ka juhtinud tehase meeskonda läbi suurte muutuste ning tegelenud teadlikult oma inimeste vaimse vastupidavuse toetamisega nendes protsessides.

Loe ka koolituse teemaga seotud artikleid ja kuula raadiosaateid:

EKÜ suvevebinaril kõlanud Kristjan Rotenbergi ettekanne koos Enesejuhtimise ABC lühida tutvustusega: EKÜ suvevebinar 2020

“Läbipõlemise ennetamiseks häki sisse oma närvisüsteemi” ja “Läbipõlejad teevad hingega tööd”
Kristjan Rotenbergi ja Mare Porki mõtisklused Äripäeva raadio saates “Juhtimislabor”
Intervjuu Kristjan Rotenbergiga “Kuidas saada aru, et läbipõlemine on lähedal?”

2020-12-21T15:17:59+02:00