///Rohevöö koolitus protsesside parendamiseks

Rohevöö koolitus protsesside parendamiseks

Tahaksid suurendada kasumlikkust? Täita oma klientide soove kiiremini ja madalamate kuludega kui konkurendid? Lean Six Sigma Green Belt (rohevöö) koolitus on üks olulisemaid relvi tippjuhtkonna käes saavutamaks jätkusuutlikke võite tegevuse tõhustamisel.

Koolitus toimub 6. mail 2013.

Milleks osaleda?

Lean Six Sigma aitab sul:

  • teha oma tegevusi tõhusamalt ja kiiremini,
  • teha paremaid otsuseid kasumlikkuse parendamisel ja kulude vähendamisel/vältimisel (sh. ühendades protsessimõõdikud ärimõõdikutega),
  • luua tugev platvorm oma edasisele karjäärile.

Lean Six Sigma meetodeid on võimalik rakendada nii tootmis-, teenindus- kui ka avaliku sektori organisatsioonides.

Kursuse kirjeldus

Käesolev Lean Six Sigma Green Belt koolitusprogramm järgib klassikalist DMAIC parendustsüklit sammhaaval õpetavat nn tarneahela/tootmiskeskkonnal baseruvat kava.

Lühend DMAIC tuleneb inglisekeelsetest sõnadest:

  • Define – Määratle
  • Measure – Mõõda
  • Analyze – Analüüsi
  • Improve – Parenda
  • Control – Ohja

Koolituse käigus õpitakse Lean Six Sigma metoodikat ja tööriistu ning määratlema ja läbi viima parendusprojekte vastavalt Green Belt  kavale. Kuigi käesolev programm põhineb tarneahela/tootmiskeskkonnal, on metoodika kindlasti rakendatav igas valdkonnas ja igas sektoris.

Koolitusprogramm koosneb viiest moodulist, kestusega 2-3 päeva. Lisaks loengutele ja harjutustele on kursuse edukaks lõpetamiseks vajalik teostada praktiline parendusprojekt, mille toetamiseks ja nõustamiseks on vastava konsultatsiooniaja võimalus.

Administratiivinfo

Koolitus on eesti keeles. Soovi korral on võimalik kursus läbi viia ka vene või inglise keeles.

Koolitusel osaledes on nõutav MS Office tavaprogrammidega ja Minitab programmiga arvuti kasutamine.

Parendusprojekt tuleb lõpule viia hiljemalt 8 kuu jooksul alates koolituse esimesest päevast.

Koolitaja

Koolitajaks on rahvusvaheliselt tunnustatud ja Eesti ainus diplomeeritud Master Black Belt ALEKSEI KOPÕLOV, kes on edukalt tegutsenud Business Excellence, sealhulgas Lean ja Six Sigma, valdkonnas juba aastast 1999. Aleksei koolitab ja sertifitseerib kõiki Lean ja Six Sigma eri taseme spetsialiste.

Ta on omandanud teadmisi, kogemusi ja oskusi oma valdkonna juhtivates rahvusvahelistes ettevõtetes ja asutustes – olles töötanud nii tippjuhtkonna tasemel kui ka juba tegeledes rahvusvaheliselt oma nõustamisfirma raames. Aleksei on samuti pikaajaline „excellence“ mõtteviisi vabatahtlik arendaja ja populariseerija just praktilises rakendamise võtmes (sh. teostades ja juhendades erinevaid Lean Six Sigma arendus-, parendus- ja elluviimisprojekte ning -programme erinevates teenuse- kui ka tootmisorganisatsioonides). Aleksei on EKÜ liige ja toetaja.

Küsi hinnapakkumist ettevõttele!
Ühingu liikmetele hinnasoodustus!

2019-06-18T20:35:20+02:00