//Kui hea on Sinu innovatsioon 20 riigi parimate võrdluses?

Kui hea on Sinu innovatsioon 20 riigi parimate võrdluses?

Avatud on 2020. a rahvusvaheline innovatsioonikonkurss “Quality Innovation Award”. Taotlusi konkursil osalemiseks oodatakse 5. oktoobrini 2020. a. Täpsem info https://www.eaq.ee/tunnustused/rahvusvaheline-kvaliteedi-innovatsiooni-konkurss/.

Konkurssi ja selle osalemise kogemusi tutvustame vebinaril 15.09.2020 kell 14:00-15:00.

 

Osaleda saab nii läbiproovitud kui ka veel ideetasandil olevate innovatsioonidega. Oodatud on uuenduslikud lahendused ringmajanduse, tervishoiu, hariduse, avaliku halduse ja äriettevõtluse vallas. Suurte, keskmiste ja mikroettevõtete ideid hinnatakse erinevates kategooriates, et kõigile võrdsed võimalused tagada.

 

Eelmisel aastal osales konkursil 508 ideed 19 riigist. Käesoleval aastal lisandub veel üks riik – India. Konkursi senised osalejad on Soomest, Eestist, Rootsist, Lätist, Tšehhi Vabariigist, Ungarist, Iisraelist, Kashstanist, Leedust, Baskimaalt, Hiinast, Venemaalt, Hispaaniast, Lõuna-Aafrikast, Ruandast, Botswanast, Svaasimaalt, Zimbabwest ja Serbiast. Eesti organisatsioonidel on selles tihedas konkurentsis läinud hästi – viimase nelja aastaga oleme ära toonud ühe kategooriavõidu ja kolm tunnustust erinevates kategooriates.

2020-08-31T21:24:52+02:00