//Innovatsioonikonkurss käimas

Innovatsioonikonkurss käimas

03.09.2019

Kutsume nutikaid uuenevaid organisatsioone korraks vaatama oma uuenduste ehk  innovatsioonide varasalve, neist põnevamaid välja otsima ja konkursile saatma. Käimasolev rahvusvaheline kvaliteediinnovatsiooni konkurss pakub ettevõtetele kajastust rahvusvahelisel tasemel ja aitab samas väärtustada innovatsiooni nii Eestis kui enda organisatsioonis. Konkursi võitjaid tunnustab rahvusvaheline žürii ja tunnustusele kirjutab alla Soome Vabariigi President.

Innovatsioone hinnatakse arvestades ettevõtte suurust. Lisaks antakse välja eriauhinnad vastutustundliku ettevõtluse ja keskkonnavaldkonnas, sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonnas, haridusvaldkonnas ja avaliku sektori teenuste valdkonnas. Innovatsioon ei pea seejuures olema toode või tehnoloogia, see võib olla ka uudne teenus, disain või ärimudel. Kõik meie suured ja väikesed ‘nokiad’ on oodatud 🙂

Kui Sinu ettevõte on rakendanud innovatiivseid ideid, mis on toonud kaasa tuntava muudatuse kas ettevõtte või ühiskonna jaoks, siis oled oodatud osalema innovatsioonikonkursil. Konkursile saab esitada ka alles rakendusjärgus olevaid hea potentsiaaliga innovatsioone (potentsiaalse innovatsiooni kategoorias).

Osalemiseks ja lisainfo saamiseks kirjutage mehis.bakhoff@eaq.ee, lisainfo telefonil 506 2825.

Taotluste esitamise tähtaeg on 30. september 2019.

Rahvusliku konkursi võitjad kuulutatakse välja Eesti Kvaliteediühingu konverentsil 28. jaanuaril 2020 ja rahvusvahelise konkursi auhindade jagamine toimub Tel Avivis 5-6. veebruaril 2020.

Loe pikemalt tunnustuste rubriigist: innovatsioonikonkurss

Konkurssi toetab Mainor Ülemiste

https://www.qualityinnovation.org/
2019-09-04T13:16:25+02:00