//Enesejuhtimise ABC vebinar

Enesejuhtimise ABC vebinar

Koolitus on Sulle, kui soovid saada lihtsaid näpunäiteid pingete ja stressi vähendamiseks ning heaolutunde kasvatamiseks.

TUTVUSTUS:

Pideva pinge, ärevuse ja stressiga elamine on suuresti muutunud sotsiaalseks normiks. See on nii tavaline, et sageli märkame sümptomeid alles siis, kui keha hakkab streikima või hommikul ei taha enam voodist välja tulla. Sotsiaalministeeriumi 2019. aasta vaimse tervise uuringus öeldakse, et umbes 50% töötajatest tunnevad tööl stressi. Sellega kaasneb inimese alanenud loovus, madalam töövõime ja langenud pühendumine.

Hea uudis on see, et enesejuhtimise tehnikad pingete vähendamiseks on lihtsad ja mitmed neist ka üldtuntud. Oma lihtsusega petavad nad meid mõnikord ära ning me ei taipa neid kasutada. Millisted on valdkonnad ja millised on mõned enesejuhtimise tehnikad, saavutamaks suurem eluga rahulolu, sellest koolitusel ülevaate teemegi.

SIHTGRUPP:      inimesed, kes vajavad teadmisi ja oskusi enesejuhtimiseks keerulisel ajaperioodil.

KOOLITUSE EESMÄRK on tõsta teadlikkust teemadest ja tehnikatest, mille kaudu on võimalik enda heaolutunnet mõjutada ja kasvatada.

KOOLITUSE LÄBINUD ÕPPIJAD:

  • on saanud ülevaate pingetaluvust mõjutavatest aspektidest
  • teavad mida räägib neuroteadus aju käitumisest pinge korral ja kuidas seda on võimalik mõjutada
  • teavad millised on stressi sümptomid
  • teavad lihtsaid nippe, kuidas oma vastupidavusvõimet arendada

MAHT:                 2h

AEG:      16. SEPTEMBRIL KELL 14:00 – 16:00

KOHT: ZOOM keskkond, link saadetakse registreerunud osalejatele päev enne koolitust.

MAKSUMUS: 30€; EKÜ liikmetele 15€

REGISTREERUMINE: siin lingil https://forms.gle/1Swjundz2ZGx4Tdi8

KOOLITAJA:

KRISTJAN ROTENBERG on mentor ja koolitaja ettevõttes Espira OÜ (www.espira.ee). Ta on töötanud juhtimise ja kvaliteedi teemadel sellistes tööstusettevõtetes nagu Stoneridge, Marat ja Elcoteq. Kuni 2019. a sügiseni juhtis ta Harju Elekter Elektotehnikas tehasejuhina 200-liikmelist meeskonda. Kristjanit iseloomustab pühendumus organisatsioonide pidevale arengule, eelkõige protsesside ning enese- ja meeskonnajuhtimise täiustamise läbi.

Kristjan väärtustab kõrgelt pidevat enesearendamist, avatud hoiakut uutele ideedele ja julgust neid ideid järele proovida. Seetõttu on ka tema koolitused täis arutamisi, katsetamisi ja kogemisi. Ta usub, et tõeline õppimine toimub läbi uute teadmiste integreerimise igapäevaellu. Koolitaja saab selles protsessis olla eelkõige inspireerijaks ja suunanäitajaks uudishimulikule edasipürgijale.

Koolitajana eristab Kristjanit eelkõige tugev isiklik kogemus stressijuhtimise teemadega, järjepidev igapäevane tehnikate praktiseerimine ja sellega seotud positiivsed tulemused. Ta on kogenud ise mida teeb krooniline stress ja kuidas sellega toime tulla. Ta on ka juhtinud tehase meeskonda läbi suurte muutuste ning tegelenud teadlikult oma inimeste vaimse vastupidavuse toetamisega nendes protsessides.

Loe ka koolituse teemaga seotud artikleid ja kuula raadiosaateid:

EKÜ suvevebinaril kõlanud Kristjan Rotenbergi ettekanne koos Enesejuhtimise ABC lühida tutvustusega: EKÜ suvevebinar 2020

“Läbipõlemise ennetamiseks häki sisse oma närvisüsteemi” ja “Läbipõlejad teevad hingega tööd”
Kristjan Rotenbergi ja Mare Porki mõtisklused Äripäeva raadio saates “Juhtimislabor”
Intervjuu Kristjan Rotenbergiga “Kuidas saada aru, et läbipõlemine on lähedal?”

2020-09-11T12:27:38+02:00