Lean Six Sigma Green Belt koolitus

//Lean Six Sigma Green Belt koolitus
Lean Six Sigma Green Belt koolitus2020-09-24T14:06:48+02:00

Lean Six Sigma Green Belt koolitus

Lean Six Sigma Green Belt koolitus valmistab inimesi ette läbi viima toote-teenuse-protsessi parenduse projekte kas projektijuhina või olulise meeskonnaliikmena.

Parenduste eesmärgiks võib olla parendatud tootlikkus, tsükliaeg, kvaliteediomadused, vähendatud kulud või muud aspektid, mis olulisel määral parendavad kliendi rahulolu ja organisatsiooni äriliste eesmärkide saavutamist.

Lean Six Sigma, heade tavade ning korduma kippuvate küsimuste kohta saab lähemalt lugeda SIIT.

MATERJALID

Koolituseks on vajalik laptop arvuti, MS Office (Excel, Word) ning statistika programm Minitab (rohkem infot www.minitab.com).

Klassiruumi tunnid toimuvad eesti keeles, jaotusmaterjalid on ingliskeelsed.

REGISTREERUMINE

Registreerumine 2020 kevadkursusele ja sügisesele kursusele on lõppenud. Järgmise aasta registreerumuse suhtes palun võtke meiega ühendust.

 

GREEN BELT KURSUSE AJAKAVA

Green Belt kursusel on kokku 13 päeva klassiruumis.

Klassiruumi tundides toimub teooria edastamine, praktilised harjutused ning arutelud. Kursuse õppekava vastab rahvusvahelisele heale tavale.

DMAIC Defineeri faas: 04-05.märts 2020

DMAIC Mõõda faas: 31.märts-02.aprill 2020

DMAIC Analüüsi faas: 28.-30.aprill 2020

DMAIC Parenda faas: 26.-28.mai 2020

DMAIC Ohja faas: 17.- 18. juuni 2020

Osalejatel, kel on soovi saada rahvusvaheliselt tunnustatud Lean Six Sigma Green Belt sertifikaat, tuleb teostada juhendatud päriselu parendusprojekt. Parendusprojekt on suurepärane võimalus koolitusse tehtud investeeringult tasuvust teenida!

 

HINNAD

Hinnastamine toimub vastavalt grupi suurusele ning vastavalt sellele, kas osaleja soovib saada sertifitseeritud Lean Six Sigma Green Belt’iks või mitte.

Koolitus koos sertifitseerimisega (klassitunnid, teooriaeksamid, päriselu parendusprojekt coach’imisega):

  • grupp kuni 8 osalejat: 4725 EUR + km.
  • grupp 16 inimest ja enam: 4200 EUR + km

Koolitus sertifitseerimata (ainult klassitunnid):

  • grupp kuni 8 osalejat: 3000 EUR + km.
  • grupp 16 inimest ja enam: 2670 EUR + km

Täpsema info saamiseks võtke palun ühendust EKÜ juhatuse liikmetega: Kaarel Krinal kaarel.krinal@eaq.ee või Aleksei Kopõlov  info@sigmateq.eu

Eesti Kvaliteediühing pakub ainsana Eestis rahvusvaheliselt aktsepteeritud Lean Six Sigma sertifitseerimiskoolitusi

Eesti Kvaliteediühing, koostöös Sigmateq OÜ ja MBB Aleksei Kopõloviga pakub ainsana Eestis rahvusvaheliselt aktsepteeritud Lean Six Sigma sertifitseerimiskoolitusi.

Pakume organisatsioonidele vastavalt vajadustele kas:

  • organisatsiooniülest, äristrateegiast lähtuvat reaalselt mõõdetavate rahaliste tulemustega (p)arendusprogrammi juurutamist

VÕI

  • kitsamalt erinevate tasemete Lean Six Sigma vööde koolitusi kõikidele tasemetele.

Täpsemat informatsiooni saab meiliaadressilt: kaarel.krinal@eaq.ee  või info@sigmateq.eu

Lean Six Sigma koolituspartner

Koolitajaks on rahvusvaheliselt tunnustatud Master Black Belt Aleksei Kopõlov, kes on edukalt tegutsenud Business Excellence, sealhulgas Lean ja Six Sigma valdkonnas juba enam kui 20 aastat.

Aleksei on omandanud teadmisi, kogemusi ja oskusi oma valdkonna juhtivates rahvusvahelistes ettevõtetes ja asutustes (nt General Electric’us ja teistes) – olles töötanud nii tippjuhtkonna tasemel kui ka juba tegeledes rahvusvaheliselt oma nõustamisfirma raames. Aleksei on samuti pikaajaline „excellence“ mõtteviisi vabatahtlik arendaja ja populariseerija just praktilises rakendamise võtmes (sh. teostades ja juhendades erinevaid Lean Six Sigma arendus-, parendus- ja elluviimisprojekte ning -programme erinevates teenuse- kui ka tootmisorganisatsioonides). Aleksei on EKÜ juhatuse liige ja toetaja.

Rohkem informatsiooni: www.sigmateq.eu