//Kvaliteedijuhtimise mastermind töörühm koguneb taas

Kvaliteedijuhtimise mastermind töörühm koguneb taas

Kuidas praktiliselt oma ettevõttes ellu viia kvaliteedijuhtimisega seotud lahendusi? Kuidas rakendada erinevaid nõudeid väikseima ressursikuluga? Kuidas muuta juba olemasolevad protsessid efektiivsemaks? Mastermind on töörühm, kus jagame omavahel kogemusi ja mõtteid ning toetame üksteist uute lahenduste leidmisel

TUTVUSTUS:

Mastermind töörühm on ellu kutsutud kvaliteedijuhtimise teemadele vastuste leidmiseks praktilises võtmes. Grupicoachingu ja mastermind metoodikaid kasutades otsime praktilisi lähenemisi Sinu ettevõttes olevatele väljakutsetele. Uut teadmist loome omavahel kogemusi ja mõtteid vahetades.

Sul on olemas teoreetilised teadmised, kuid vajaka jääb praktilistest lahendustest, kuidas seda kõike ellu viia?  Sul on ettevõttes olukordi, millele otsid lahendusi ning ära kuluvad kolleegide kogemused?

Mastermind on hea viis leida ja tugevdada omavahel kontakte ning toetada üksteist toimivate lahenduste leidmisel. Kohtume väikse grupiga sügisperioodi jooksul, arutame parasjagu laual olevaid aktuaalseid probleeme ning leiame uusi lähenemisi. Igal osalejal on võimalus aruteluringi tuua oma teema, mida oleks hea koos kolleegidega arutada. Mida praktilisem on lauale toodud olukord, seda suurem on kasutegur kõigile osalejatele.

SIHTGRUPP – Kvaliteedijuhid ja/või kvaliteedi- ja protsessijuhtimise eest vastutavad spetsialistid/juhid.

KORRALDUS:   Mastermind  toimub 7-10 liikmelises grupis, kohtume 5-l korral vahemikus oktoober-detsember 2020. Kohtumised toimuvad grupicoachingu põhimõttel, kus osalejal on võimalus oma lahendust vajav olukord (olukorrad) arutamiseks välja pakkuda.

AEG:      2. kohtumine toimub 15. OKTOOBRIL KELL 15:00 – 17:00. Järgmised kohtumised lepitakse osalejatega koos kokku.

KOHT: täpsustame jooksvalt kas kohtume veebis või seminariruumis Tallinnas. Info saadetakse registreerunud osalejatele

MAKSUMUS: 150€; EKÜ liikmetele 75€ (5 kohtumise hind kokku);
ühe üksiku korra hind 25€

Hindadele lisandub KM

REGISTREERUMINE: kuni 13. oktoober siin lingil https://forms.gle/HsrwTjSMFpSDQaYFA

LÄBIVIIJA:

ANU MARTINSON – lahenduskeskne coach. Varasemalt on Anu tegelenud projektijuhtimise ja protsessiarendustega Finnair PLc-le kuuluvas teenuskeskuses, arendanud ka sealset kvaliteedijuhtimissüsteemi ning töötanud kvaliteedijuhina SA Viljandi Haiglas. Anu usub, et igas inimeses on olemas vastused paljudele küsimustele, tuleb need vaid üles leida. Samuti saavutab koos tehes oluliselt rohkem kui üksi, mistõttu on kõigi meeskonnaliikmete ja kolleegide kaasamine ning toetamine väga oluline.

Tutvu ka

EKÜ suvevebinaril kõlanud Anu tutvustusega coachingu kohta: EKÜ suvevebinar 2020

Anu poolt pakutavate teenustega ning kvaliteedijuhtimist ja coachingut puudutavate mõtetega Anu kodulehel www.anumartinson.com

Lisaküsimusi saab saata e-posti aadressile anumartinson@gmail.com

2020-10-02T14:02:28+03:00