//Head ülemaailmset kvaliteedipäeva! “Mõttes mõlgub kvaliteet” kutsub hääli andma!

Head ülemaailmset kvaliteedipäeva! “Mõttes mõlgub kvaliteet” kutsub hääli andma!

Head ülemaailmset kvaliteedipäeva kõigile!

Iga novembri teisel neljapäeval tähistatakse üle maailma kvaliteedipäeva. Päeva esiletõstmisega tuletatakse kõigile meelde kvaliteedi tähtsat osa kogu ühiskonna arengus ja inimese heaolu kasvus. Aina enam inimesi ja ettevõtteid mõistavad kvaliteedi strateegilist olulisust ja täiendava konkurentsieelise saavutamise võimalust kvaliteedijuhtimise kaudu.

Eesti Kvaliteediühing (EKÜ) kutsub kvaliteedipäeva puhul kõiki andma oma hääli “Mõttes mõlgub kvaliteet” fotokonkursil osalejatele! Hääletamine toimub järgmise vormiga https://forms.gle/PL6XUvAY2yG1gyBn8 ja hääletada võivad kõik! Olgu lisaks mainitud, et selline fotokonkurss toimub EKÜ ajaloos esmakordselt. Loodetavasti saab fotokonkursist traditsioon!

Hääletus kestab täna, 14.11.2019 kella 18.00ni.

Meeldetuletuseks, et EKÜ kutsus osalema ja jagama oma visuaalseid arusaamu kvaliteedist. Kuidas kujutad ette kvaliteeti või mõtteid kvaliteedist? Fotokonkursile olid oodatud kõik nägemused, nii ootamatud kui klassikalised.

Kõige popularsema foto autor saab tasuta pääsme jaanuaris 2020 toimuvale EKÜ juhtimiskonverentsile! Kuid see pole veel kõik – tunnustame ka teisi osalejaid. Populaarsemate tööde autoritele on varus priipääse EKÜ talveseminarile 20. – 21. märts Ida-Virumaal, kast jäätist ja head lugemisvara.

Küsimuste korral kirjuta aadressile eaq@eaq.ee

Mine ja anna oma hääl kohe https://forms.gle/PL6XUvAY2yG1gyBn8 lehel!

Ülemaailmne kvaliteedipäev 2019

2019-11-14T10:31:12+02:00