///EKÜ suveseminar 2018

EKÜ suveseminar 2018

Suvepäevad tulevad taas! Kohtume 24. (ja 25.) augustil Lõuna-Eestis, Räpinamail.

Kohtade täitumise tõttu on registreerumine lõppenud!

Päevakorras:

  • 12:30 Mooste mõisakompleksi ja kodade (www.moostemois.ee) külastus, kerge lõuna (supp, kohv/tee ja kook)
  • 15:00 Räpina Paberivabriku http://www.rappin.ee/ külastus juhataja Mihkel Peedimaa eestvõttel. Ülevaade vabriku elust-olust, keskkonna- ja kvaliteedijuhtimisest.
  • Kohtumine Signe Strohmiga, Veriora Tsunfti looja ja eestvedajaga. MTÜ Veriora Tsunfti taaskasutuspakend kohalikust toorainest sai tunnustatud konkursil Kvaliteediinnovatsioon 2017 kui Keskkonnasõbralik innovatsioon.
  • Algusega 17:30…18:00 õhtusöök ja seminar Beneport Peipsi külalistemajas. Ene Reedi, turismiarendaja ja eksperdi praktiline seminar töö ning isikliku elu tasakaalustamisest ning efektiivsest stressiohjamisest kvaliteedi- ja keskkonnajuhi töös.
  • Sumisemine, õhtusöök salati ja kohaliku suitsukalaga, saun, ööbimine ja hommikusöök Mehikoormas otse Lämmijärve kaldal asuvas Beneport Peipsi külalistemajas http://beneport.ee/ Tünnisaunatada, minna paadiga järvele või kalale, jalutada suuskade ja keppidega Lämmijärve siledal pinnal, grillida ja muidu mõnusalt olla saab järgmise päeva lõunani.

Suveseminari kogumaksumus EKÜ liikmetele 61.- mitteliikmetele 71.-
Kohtade arv on piiratud.

Kohalikud lisaahvatlused (ei sisaldu suveseminari hinnas):
24.augusti õhtul kell 19:00 – 21:30 on Räpina sadamas muinastuledeaja pidu ja kontsert ansambliga VÄLIHARF
25.augustil on tore võimalus sibula-, küüslaugu- ning kalavarusid täiendada LÜÜBNITSA SIBULA- ja KALALAADAL. Laadal on tavapäraselt lisaks suurele kohalikule toidu- ja käsitöökaupade valikule kirev kultuuriprogramm, erinevad töötoad ja konkursid.
Lähedal on Laaksaare sadam, kust L hommikul kell 09:00 väljub parvlaev koidula Piirissaarde. Tagasireis kell 17:30. Täpsem info Kihnu Veeteede veebilehelt

Lisainfo: ly.siilak@gmail.com

2019-06-18T20:27:17+02:00