///Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus kutsub külla – läheme uuel aastal.

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus kutsub külla – läheme uuel aastal.

Detsembrikuusse planeeritud külaskäik täiskasvanud erivajadustega inimeste töölesaamise toetamisega tegelevasse Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusse lükkus edasi. Tõenäoliselt saame külastusele minna veebruaris 2020.

Astangu keskus läbis äsja sotsiaalteenustele suunatud Euroopa kvaliteedisüsteemi EQUASS sertifitseerimisprotsessi ning sai EQUASS Assurance kvaliteedimärgi. Kvaliteedi tagamisega tegeletakse Astangul juba aastast 2010.

Külastusel saab tutvuda Astangu tegevusega ning kuulda kvaliteedisüsteemi rakendamise võlust ja valust ühes kutserehabilitatsiooni pakkuvas organisatsioonis. Kogemuste kuulamisele lisaks on plaanis väike ühistegevus!

Külastus on EKÜ liikmetele tasuta, kuid kuna kohtade arv on piiratud, palume kindlasti registreeruda. Vastav vorm avatakse paar nädalat enne külastust.

Et külastus oleks meie kõigi jaoks nauditav, palume tutvuda EKÜ külastuste reeglitega.

Aadress: Astangu 27, Tallinn (www.astangu.ee)

 

EQUASS Assurance on sertifitseerimissüsteem, mis tagab kvaliteedi ja kvaliteedikontrolli teenustes. Süsteem võimaldab sotsiaalteenuseid osutavatel organisatsioonidel osa võtta sertifitseerimise protsessist Euroopa tasandil, tagades sellega teenuse kasutajatele/ klientidele ja teistele huvirühmadele oma teenuste hea kvaliteedi. Sotsiaalvaldkonna eripärasid ja paindlikkust arvestav kvaliteedi hindamise metoodika sotsiaalasutustele on kasutusel mitmes Euroopa riigis (sh Portugal, Norra, Saksamaa, Sloveenia, Leedu).

 

2019-12-15T15:43:17+03:00