Project Description

Lauri Tabur

Teema: Usu küsimus

Lauri Tabur

Räägiksin sellest, kuidas pandeemiast tingitud piiratud suhtlemisvõimaluste tingimustes on muutunud usk ühisesse eesmärki kriitiliseks juhtimisvahendiks. Ning seda mitte vaid meie ettevõtetes ja organisatsioonides, vaid ka riigijuhtimises. Kui seni oli võimalik füüsiliselt oma meeskonnad enda lähedal hoida ja seeläbi protsesse mõjutada, siis olukorras, kus füüsiline lähedus on raskendatud, saavutavad edu need, kes suudavad olla veenvad ja oma meeskonad ühist eesmärki uskuma panna.

 

Endast:

Lauri Tabur on enam kui 20 aastase rahvusvahelise avaliku- ja erasektori kogemusega tippjuht ning juhtimisnõustaja kelle PARE ja Pärnu Juhtimiskonverentsid valisid 2014. aastal Eesti parimaks juhiks. Aasta varem 2013. aastal nimetati Lauri Tabur juhitud Sisekaitseakadeemia Eesti unistuste tööandjaks. Enne seda oli Sisekaitseakadeemia pälvinud põhjamaade ühel tuntuimail kvaliteedikonkursil „Quality Innovation of 2012” peaauhinna uudsete õppetehnoloogiate juurutamise eest.

Alates 2015. aastast nõustab Lauri Tabur ettevõtjast konsultandina muuhulgas Kaukaasias ja Lääne-Balkanil avaliku sektori asutuste juhtimisreforme.

LinkedIn proofiil: https://www.linkedin.com/in/lauritabur