EST | ENG

FacebookLinkedIn

Seminar "Kuidas ühendada kvaliteeti ja innovatsiooni?" 15.05.12

Kutsume Teid osa võtma seminarist

"Kuidas ühendada kvaliteeti ja innovatsiooni?"
KVALITEEDIINNOVATSIOONI AUHIND 2012

Oma kogemusi, kuidas on võimalik edukalt ühendada kvaliteeti ja innovatsiooni, jagavad konkursi Quality Innovation of the Year 2011 võitjad Hannes Danilov Haigekassast (avalik sektor), Enno Aermates Eesti Postist (ettevõtted) ja Kari Laurila Team Action Zone’ist (mikroettevõtted, Soome).

Konkursi tagamaid valgustavad Laatukeskuse juht Tani Järvinen ja konkursi projektijuht Timo Tulonen. Eesti organisatsioonide osalemisest konkursil räägib Eesti Kvaliteediühingu juhatuse esimees Tiia Tammaru.

Eesti organisatsioonidel on juba kolmandat korda võimalik osaleda Kvaliteediinnovatsiooni auhinna konkursil, mille algataja on Soome kvaliteediühing Laatukeskus. Ettevõtmine laieneb pidevalt - teist aastat osalevad ka Rootsi ettevõtted, sel aastal lisandub Läti - see annab meile hea võimaluse uuenduslikkuses naabritega mõõtu võtta. 2011. a. Konkursi üldvõitja oli Angry Birds’ide looja Rovio Entertainment.

Kvaliteediinnovatsiooni auhind on tunnustus organisatsioonile, kes on toonud turule uuendusliku toote, teenuse või ärimudeli, mis on jõudnud ka majandusliku eduni. Hindamisel arvestatakse lisaks innovaatilisusele ka seda, millist kasu on lahendus toonud klientidele, ühiskonnale või muudele huvipooltele.

Seminari korraldab Eesti Kvaliteediühing koostöös Soome Kvaliteediühinguga Laatukeskus ja HeiVäl Consultinguga. 

Seminar toimub 15. mail 2012. a. kell 12.30 – 16.30 Tallinnas, Ülemiste Hotelli konverentsikeskuses (Lennujaama tee 2).

Seminari osalustasu on 25 eurot.

Oma osalusest anna palun teada hiljemalt 11. maiks e-posti aadressil triin.kraavi@eaq.ee.

Rohkem infot telefonil 5695 6005.

Kvaliteediinnovatsiooni auhinna konkursi tutvustus