EST | ENG

FacebookLinkedIn

Rahvusvaheline juhtimiskonverents: Loome uusi võimalusi muutuvas maailmas - koos saame paremaks

Eesti Kvaliteediühing (EKÜ) kutsub ühingu 25. aastapäevale pühendatud juhtimiskonverentsile ja rahvusvahelise konkursi Quality Innovation of the Year 2015 auhinnagalale, millele järgnevad inspireerivad töötoad.

 

LOOME UUSI VÕIMALUSI MUUTUVAS MAAILMAS - KOOS

SAAME PAREMAKS

 

27.-28. jaanuar 2016, Sokos Hotel Viru Konverentsikeskus, Tallinn

Korraldame konverentsi koostöös EFQMi ja Euroopa Kvaliteediorganisatsiooniga EOQ. See on võimalus vaadata koos tulevikku, keskendudes koosloomisele ja uute võimaluste leidmisele meie muutuvas, ebakindlas ja keerukas maailmas. Konverentsi märksõnadeks on innovatsioon, (juhtimis)kvaliteet ja jätkusuutlik toimimine ning nende muutuv roll tänapäeva maailmas.

Vaatame tulevikku, keskendudes koosloomisele ja uute võimaluste leidmisele meie muutuvas, ebakindlas ja keerukas maailmas. Konverentsi märksõnadeks on innovatsioon, (juhtimis)kvaliteet ja jätkusuutlik toimimine ning nende muutuv roll tänapäeva maailmas.

 

Lisaks globaalstele, juhtimiskvaliteedi ja innovatsiooni tulevikusuundumustele keskendunud peaettekanntele on pärastlõunal võimalik valida kolme põneva paralleelsessiooni vahel, kus oma mõtteid ja kogemusi jagavad inspireerivad esinejad tootmise, avaliku sektori ja hariduse valdkondadest.

 

Tootmise sessioonis räägib oma kogemustest ja väljakutsetest juhtimiskvaliteedi täiustamisel 2014. aasta EFQM Excellence Prize võitja Siemens Congleton'i (Inglismaa) kvaliteedijuht  Paul Grattidge; ABB Baltikumi tegevuste tõhustamise juht Kaisi Augjärv ning ABB madalpingesüsteemide tehase arenduse ja tegevuste tõhustamise juht Vahur Suurküla räägivad väärtusahelal põhinevast juhtimisest ABB näitel; Ensto tehase juht Kaarel Suuk jagab lean juhtimispõhimõtete juurutamise kogemusi tootmises Ensto AS näitel.

 

Hariduse sessioonis kuuleme kvaliteedist ja innovatsioonist Leedu hariduses Dalius Serafinaselt Vilniuse Ülikoolist; Sisekaitseakadeemia prorektor Marek Link räägib innovaatilisest siseturvalisuse tagamisest; oma kooli lugusid jagavad Luua Metsanduskooli direktor ja Aasta Haridusjuht 2015 Haana Zuba-Reinsalu ning  Tallinna Inglise Kolledži direktor ja Aasta Haridusjuht 2009 Toomas Kruusimägi.

 

Avaliku sektori sessioonis jagab oma mõtteid kvaliteedijuhtimise võimalikkusest avalikus sektoris SA Innove kvaliteedijuht Reelika Väljaru; sotsiaalteenuste kvaliteedist Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses Sotsiaalteenuste kvaliteedi keskuse juhataja Keiu Talve ning TUMITi looks koondatud Eesti avaliku sektori erinevate IT asutuste protsessijuhtimise kogemustest EKÜ juhatuse liige Enely Prei.

 

Konverentsi avasessioon on pühendatud juhtimiskvaliteedi tulevikusuundumustele, kus Hanno Tomberg (EASi juhatuse esimees) keskendub oma ettekandes vajadusele leida uusi lähenemisi juhtimise kvaliteedile Eestis ning Tony Bendell (Services Limited juht, UK) tutvustab uut lähenemist juhtimisele - anti-fragility - kui võimalust hakkama saada ja tugevamaks muutuda ka erakorralistes ja keerukates tingimustes.

 

Teine sessioon on pühendatud globaalsetele suundumustele, mis nii organisatsioone kui ühiskonda lähitulevikus tugevalt mõjutavad. Signe Ratso (Euroopa Komisjoni kaubandusdirektor) räägib uutest suundadest vastutustundlike tarneahelate juhtimises globaalsest vaatenurgast ning Udo Hansen (Saksa Kvaliteediühingu president) tutvustab neljandat tööstusrevolutsiooni Industry 4.0 kui digitaalse majanduse tulevikku.

 

Konverentsi lõpusessioon on pühendatud innovatsiooni tulevikusuundumustele, kus Hazem Abolrous (Microsoft Skype Innovatsiooni, tehnika, oppimise ja arengu valdkonna juht) jagab oma kogemusi ja tähelepanekuid innovatsiooni juhtimisest keerukas keskkonnas ning Christian Mayeur (Entrepart’i juht, Prantsusmaa) räägib oma ettekandes relatsioonilisest disainist (relational design) ja 3ndat liiki innovatsioonist ehk kuidas kliendile rõõmu valmistamine (creating customer delight) on digiajastul lähtepunkt, mitte eesmärk.

 

Päeva tipphetkeks on Quality Innovation of the Year 2015 auhinnagala 27. jaanuari õhtul, kus tunnustatakse rahvusvahelise konkursi võitjaid. Osalevad kokku 10 riigi finalistide esindajad ja suursaadikud, lisaks Eestile Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Kasahstan, Iisrael, Ungari, Tšehhi ja Hispaania, samuti EKÜ partnerid ja kutsutud külalised nii Eestist kui väljastpoolt. Konkursi patroon on Soome Vabariigi President, kes allkirjastab võitjate diplomid. Konverentsi ajal saab näitusel tutvuda konkursi finalistide töödega, kes on kõik oma rahvuslike konkursside võitjad.

 

Järgmisel päeval, 28.01. on erakordne võimalus osaleda  C. Mayeur’i praktilises töötoas  Let’s make the “Zhu” - Using artistic empathy to surprise your customers ning õppida kasutama relatsioonilise disaini praktilisi tööriistu. Alternatiivina võib 28.01. osaleda  kvaliteediguru Greg Watson’i (Business Excellence Solutions) juhtidele ja otsustajatele mõeldud mõttemalle muutvas töötoas Leading the Lean Transformation, kus on peateemaks strateegiline lähenemine organisatsioonikultuuri muutmisele  lean põhimõtteid järgivaks ettevõtteks.

 

Kohtumiseni konverentsil!

Tiia Tammaru                                                                                                  

Juhatuse esimees

Eesti Kvaliteediühing

Kontakt: e-post tiia.tammaru@eaq.ee, mobiil  566 36679 

 

Registreeru konverentsile siit

PROGRAMM

OSALEMISE INFO JA REGISTREERIMINE

OSALEJAD

ASUKOHT JA MAJUTUSE INFO

PARTNERID

TOETAJAD

TULE TOETAJAKS
 

28.01.16 TÖÖTOAD Töötoad toimuvad ainult inglise keeles!

Christian Mayeur Let’s make the “Zhu” - Using artistic empathy to surprise your customers