EST | ENG

FacebookLinkedIn

Protsesside juhtimise koolitus

Eesti Kvaliteediühing koostöös Lean Enterprise Estonia MTÜ'ga viib läbi praktilise suunitlusega protsesside juhtimise 3-päevase koolituse.

Protsessijuhtimise põhimõte on keskne iga kvaliteedijuhtimise süsteemi rakendamisel. Kuidas kirjeldada organisatsiooni tegevust protsesside keeles? Abiks on 3-päevane protsesside juhtimise koolitus, mille peamised teemad järgmised:

 • protsessijuhtimine ja protsesside juhtimine
 • protsessivoogude kirjeldamine ja vastutuste jagamine
 • ettevõtte protsesside kaardistamise võimalused, vajadused ja tulemused
 • kvaliteedijuhtimissüsteemi läbipaistvus ja kättesaadavus
 • IKT praktiline valik ja rakendamine vastavalt ettevõtte vajadustele

 

Koolituse lõpuks osaleja:

 • omab ülevaadet protsessijuhtimise ja protsesside juhtimise meetoditest
 • oskab kaardistada protsesse
 • mõistab protsesside kaardistamise vajadusi ja rakendamise võimalusi
 • oskab realiseerida kvaliteedi-juhtimissüsteemi digitaalses lahendusest
 • teab, kuidas on võimalik visualiseerida kogu ettevõtte ärijuhtimise süsteem (loe - kõik protsessid) visuaalsete voodiagrammidena
 • suudab teostada oma protsesside diagnostikat ning oskab leida parendusvõimalusi.

 

Koolituse toimumise korraldus

Auditoorne töö toimub kolmel erineval päeval: 03.mai ja 10.mai 2018 Tallinnas, Kopli 98, Kopli Ametikooli paremas tiivas Inkubaatori ruumides, 3. korrusel. Kolmandal päeval, 17.mail, antakse ülevaade protsessijuhtimise praktilisest korraldusest Harju Elekter Elektrotehnika's.

Koolituspäevad kestavad 10:00 - 17:00.

Koolituspäevade vahepeal peavad osalejad kaardistama vähemalt ühe enda organisatsiooni protsessi. Koolituse käigus kasutatakse protsesside kaardistamisel programmi 2C8. Selle kasutamine pole kohustuslik kodutöö jaoks või hilisemal protsesside kaardistamisel.

Koolituse investeering

Koolituse hind on 849 EUR + käibemaks. Eesti Kvaliteediühingu liikmetele osalustasu 799 EUR + käibemaks.

Registreerimine: https://bit.ly/2IizM6v

Koolitajast

Koolitajaks on Helen Hilkja, LEE konsultant. Tal on suurepärane kogemus juhtimisüsteemide ülesehitamise ja arendamisega, samuti ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite sertifitseerimise ettevalmistamise ning süsteemide juurutamisega. Helen on lõpetanud Tallinna Majanduskoolis kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise eriala. Ta tegeleb igapäevaselt ettevõtete juhtimisalase nõustamise ja koolitamisega, sealhulgas ka protsesside juhtimisega, olles teinud koostööd mitmete erinevate Eesti tippettevõtetega, sealhulgas ka Harju Elekter AS-iga.

Helenil on laiapõhjaline kogemus protsesside kaardistamisega ja seeläbi ettevõtte ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 sertifitseerimiseks ette valmistamisega, tema poolt loodud 2c8-le põhinev juhtimissüsteem on Eestis esmakordselt sertifitseeritud vastavalt uutele ISO standarditele ning osalenud ka EKÜ poolt korraldatud Innovatsiooniauhinna konkursil ning jõudnud finaali. Tema jaoks on oluline, et loodud süsteemid tooksid ettevõttele kasu ka pikajaliselt, mitte ainult sertifitseerimise läbimise hetkeks.

Lisainfo: Aleksandr Miina, alex@lean.ee