EST | ENG

FacebookLinkedIn

Koolitusel osalenute tagasiside

Piret Polli, Schenker:
Mina leidsin, et 9 kuuline koolitustsükkel õigustas ennast igati. Esiteks andis teemade lai käsitlusring hea ülevaate teemast tervikuna. Lisaks teooriale oli kaasatud ka praktikuid kajastamas sarnaste teemade ellurakendamist mõne organisatsiooni näitel. Alati on suur väärtus koolituse käigus läbitud grupitöödel, mis aitab kõige paremini teooriat omandada ja kinnistada. Mitte vähe oluline on kindlasti selle vahva tuumikgrupiga koos veedetud aeg, mis sai koos käidud ühist eesmärki silmas pidades - saada ise teadmisi juurde ning seeläbi rakendada omandatut  ettevõtte/organisatsiooni jätkusuutliku, mõjusa ja tõhusa tegutsemise kaudu. :) Suured tänud sisuka koolitustsükli eest!

Kadri Veeroos, Kaitseväe Lennubaas:
Minu kogemus kursusest on igati positiivne. Sain väga palju juurde just terviklahenduste otsimises ning nägemuse, kuidas peaks välja nägema hästi juhitud organisatsioon. Mina soovitaksin sellest kursusest osa võtta kõigil inimestel, kellel puudub selge nägemus kvaliteedijuhtimisest ja kindlasti soovitaksin ma seda kõikidele asutuste juhtidele oma silmaringi laiendamiseks kvaliteedijuhtimise alal.Soovin suurt edu edaspidiseks kõigile koolituse korraldajatele ning tänan oma kursusekaaslasi suurepärase meeskonnatöö eest. Aitäh!

Anne-Ly Mendel, Haigekassa:
Ära häma töötajatele asjadest, mida Sa ei tea. Selleks, et saaksid aru ja suudaksid juhtida protsesse ning luua oma organisatsioonile terviklik kvaliteedisüsteem, soovitan läbida „kvaliteedijuhi pädevuskoolituse“ oma ala professionaalide juhendamisel. Tee ära kvaliteedijuhi pädevuseksam ja keerulised süsteemid muutuvad lihtsateks.