EST | ENG

FacebookLinkedIn

Konkurss ’Quality Innovation of the Year 2015’ - Eesti võitjad

18.novembril toimunud juhtimiskonverentsil "Kvaliteet ja innovatsioon" kuulutati välja konkursi ’Quality Innovation of the Year 2015’ Eesti rahvusliku Kvaliteediinnovatsiooni auhinna kategooriate võitjad.

       

Novembris toimunud konverentsil Kvaliteet ja innovatsioon anti üle Eesti kvaliteediinnovatsiooni auhinnad. Käesoleval aastal jagati auhindu neljas kategoorias. Suurettevõtete kategoorias pälvis auhinna Bigbank uudse WOW (Way of Working) strateegia eest, avalikus sektoris läks auhind Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskusele tarkvara eest, mis lihtsustab piiriveekogudele registreerumist ja nende kontrolli.

Kõige suurem oli konkurss vastutustundliku haridusinnovatsiooni kategoorias. Auhinna võitis Kadrioru Saksa Gümnaasium, teisele kohale jäi samuti väga innovatiivne Luua Metsanduskool.

Potentsiaalse innovatsiooni kategoorias anti auhind Martin Tohti Füsioteraapiale uudse liikuva peatoe eest, mis juba lähitulevikus asendab massaažilaudade ebamugavad ja ohtlikud fikseeritud peatoed.

“Igal aastal kogeb pingetüüpi peavalu 60% ja kaelavalu 40% täiskasvanutest. Uus peatugi võimaldab neid probleeme ravida, olles samas ohutum, mugavam ja efektiivsem”, kinnitas innovatsiooni autor Martin Toht.

Eestisisene konkurss on osa rahvusvahelisest konkursist Quality Innovation of the Year, mille patrooniks on Soome President. Konkurss on iga aastaga kogunud populaarsust ning muutunud üha rahvusvahelisemaks. 2015. aastal osales juba 10 riiki – lisaks Soomele ja Eestile ka Läti, Rootsi, Ungari, Tšehhi, Kasahstan, Iisrael ning uute tulijatena Leedu ja Baskimaa.

Rahvusvahelise konkursi tulemused avalikustatakse jaanuaris toimuval pidulikul auhinnatseremoonial.

’Quality Innovation of the Year 2015’ Eesti rahvusliku Kvaliteediinnovatsiooni auhinna kategooriate võitjad:

          - Innovatsioon suurettevõtete kategoorias - BIGBANK

                                

         - Innovatsioon avaliku sektori kategoorias - SMIT

                                

         - Vastutustundlik innovatsioon hariduse, tervishoiu- või sotsiaalvaldkonnas - KADRIORU SAKSA GÜMNAASIUM

                                 

         - Potentsiaalne innovatsioon - MARTIN TOHT FÜSIOTERAAPIA

                                        
__________________________________________________________________________
 

                              Palju õnne kõikidele osavõtjatele ning võitjatele!