EST | ENG

FacebookLinkedIn

Juhtimiskonverents KVALITEET JA INNOVATSIOON

18.novembril toimus Viimsi Kino- ja Konverentsikeskuses Eesti Kvaliteediühingu 2015. aasta konverents, mis sel korral oli pühendatud Walter Masingu 100. sünniaastapäevale.

Ulf Gustavsson IKEAst rääkis ettekandes Sharing a vision - bringing the IKEA Concept to life, kuidas IKEA visioon ''Luua paremat igapäevaelu paljudele inimestele''  kultuuri ja väärtuste läbi elab ja areneb. 
                                                     

Tiit Paananen Pipedrive`st otsis ettekandes Kvaliteedi juhtimiselt kvaliteedi loomisele vastuseid mitmetele küsimustele, tuginedes oma kogemustele Põhjala pruulikojast, Läti droonitehasest, Skype`st ja Pipedrive`st, kus ta on ehitanud kvaliteedisüsteeme ja protsesse erinevates rollides. 
                                                      

Tiia Tammaru aitas leida vastuseid küsimusele Standardiseerimine, innovatsioon ja juhtimiskvaliteet – vastandlikud või toetavad lähenemised jätkusuutliku organisatsiooni arendamisel?
                                              

Dan Bogdanov Cyberneticast, kes on 2014. aasta Kvaliteediinnovatsiooni auhinna konkursi võitnud Sharemind’i projektijuht, arutles teemal Paremad andmed - paremad otsused - parem juhtimine.
                                               

Greg Watson pühendas oma ettekande Next Generation, Next Technology – Innovations Advance Quality Walter Masingule, keskendudes tulevikku vaatamisele.

                                               

Lisaks huvitavatele ettekannetele tutvustasid konkursi "Quality Innovatsion of the Year 2015" Eesti rahvusliku kategooria finalistid oma töid ning toimus võitjate autasustamine. Rohkem infot konkursi ja võitjate kohta leiab SIIT

                                         

Ülejäänud pildid asuvad järelvaatamiseks SIIN.

Õnnitleme võitjaid, täname kõiki osavõtjaid ning korraldusmeeskonda!

Kohtumiseni 2016.aasta konverentsil - 27.-28.jaanuar 2016 Viru Konverenstikeskuses