EST | ENG

FacebookLinkedIn

EFQM´i UUDISED

12.-13.mail toimus Ateenas EFQMi partnerite koosolek. Eestit esindas EKÜ juhatus esinaine Tiia Tammaru.

                                                                                             

12.-13.mail toimus Ateenas EFQMi partnerite koosolek, kus Eesti Kvaliteediühingut esindas Tiia Tammaru. EFQM tegevjuht Marc Amblard tutvustas EFQMi uusi suundmusi, sealhulgas uut struktuuri ja kavandatavaid muudatusi EFQM auhinnaprotsessis.
 

Kuulati erinevate partnerorganisatsioonide esindajate ettekandeid. Iiri esindaja tutvustas EFQMi mudelit kohandatuna turismiettevõttetele ning Iirimaa kogemust turismisektori ettevõtete hindamisel ja tunnustamisel. Kreekas on EFQMi mudel täiendatud laevanduse terminoloogiaga ning seda kasutatakse edukalt erineva profiiliga ettevõtetes, näiteks sadamates, laevafirmades jm. Saksa ja Tšehhi partnered tutvustamist oma esimesi kogemusi uues vastutustundlikkuse hindamise skeemis Committed to Sustainability (C2S) valdkonnas.

Toimusid traditsioonilised töötoad, kus seekord oli teemaks EFQMi mudeli ja ISO 9001 seosed. Tiia Tammaru juhendas töötuba teemal ‘Kas ISO 9001 uue version on EFQMi seisukohalt vaadatuna oht või võimalus?’ Moodustati töögrupp, kes koostab infomaterjali standardi ja mudeli seoste kohta.

Järgmine EFQM Forum toimub 22.-23. oktoobril Brüsselis, teemaks jätkusuutlik täiuslikkus – Achieving Sustainable Excellence. Veel 30. juunini on võimalik registreeruda soodushinnaga.
http://www.efqm.org/what-we-do/sharing/efqm-forum
 

Traditsiooniliselt antake foorumi galaõhtul üle EFQMi auhinnad EFQM Excellence Award. Foorumil saavad sõna ka parimate praktikate konkursi ‘Achieving Sustainable Excellence’ võitjad, kus osaleb ka ISS Eesti.
http://www.efqm.org/what-we-do/sharing/good-practice-competition