EST | ENG

FacebookLinkedIn

CYBERNETICA külastus ja kohtumine KVALITEEDIINNOVATSIOONI AUHINNA KONKURSI VÕITJATEGA

9.aprillil käsime külas AS-l Cybernetica ja saime lähemalt tuttavaks kvaliteediinnovatsiooni 2014.aasta konkursi võitjatega.

                       
Kõigil oli suurepärane võimalus külastada 2014.a. konkursi võitjat (Eesti SME-de kategoorias) Cybernetica ASi.

                                       

Seminaripäeva avasõnad ütles aktsiaseltsi juhatuse esimees Oliver Väärtnõu.

Saime teada, et Cybernetica on arendanud välja kaks unikaalset sõnastikku - andmekaitse ja infoturbe seletussõnastiku AKIT ning standardipõhise tarkvaratehnika sõnastiku STATS.
Eelmisel aastal Eesti parimaks kvaliteediinnovatsiooniks tunnistatud tarkvara Sharemind tutvustas selle autor Dan Bogdanov (AS Cybernetica). Dan rääkis, milles seisneb Sharemind-i innovatiivsus ja kuidas on Eestis jõutud teadusmahuka arendustööga lahenduseni, mis tagab andmete konfidentsiaalse töötlemise.

                                          

Vaata lisaks https://www.youtube.com/watch?v=bAp_aZgX3B0

Potentsiaalsete innovatsioonide kategoorias võitnud FlyDog Solutions´i esindaja Andri Laidre rääkis FlyBoxist ja innovatiivsetest mereseiretehnoloogiatest.

                                         

Infoühiskonna aluste loojat - Cyberneticat - tutvustas Baldur Kubo.
                                        

Tegime ekskursiooni seiresüsteemide osakonda. 
                                        

Tiia Tammaru ja Mehis Bakhoff andsid ülevaate innovatsioonikonkursil osalenud Eesti ettevõtete kohta ja tutvustasid 2015.aasta konkursi ajakava.

                                   

19.jaanuaril toimus Budapestis rahvusvahelise kvaliteediinnovatsiooni 2014.a. konkursi auhinnagala, kus Tiia Tammaru võttis vastu potentsiaalsete innovatsioonide kategoorias võitnud FlyDog Solutions´i auhinna ning andis selle nüüd üle ettevõtte esindajale Andri Laidrele.
                                                 

SUUR-SUUR tänu Dan Bogdanovile, Andri Laidrele, Oliver Väärtnõule, Baldur Kubole, Tiia Tammarule ja Mehis Bakhoffile huvitavate sõnavõttude eest ning avaldame tänu Cybernetica´le lahke vastuvõtu eest!
 

Pildid toimunud sündmusest on üles laetud SIIN.

Uute kohtumisteni!