EST | ENG

FacebookLinkedIn

ISO-Klubi seminar "IT ja kvaliteedijuhtimine"

neljapäev, 11 Oktoober, 2012 - 18:00
PricewaterhouseCoopers, Pärnu mnt 15, Kawe Plaza, Tallinn

 

Sisu:

Ettekande käigus anname ülevaate protsesside ja IT toe problemaatikast ja trendidest Eestis. Seejärel toimub avatud arutelu, mille käigus kaardistame osalejatega kvaliteedijuhtimise ja IT toe probleemid ning leiame võimalikud lahendused.

Esineja:

PwC IT konsultatsioonide valdkonna juht, Mihkel Lauk. Mihkel on omandanud EBSis IT juhtimise magistrikraadi (2007). IKT valdkonnas on ta olnud tegev alates aastast 1996. Mihkli loodud on tänane Eesti suurim veebifirma ADM Interactive, mis ekspordib oma teenuseid 32 riiki. Kolm aastat on ta juhtinud Hewlett-Packardi internetiturundust Baltikumis, õpetanud tudengeid Mainori Kõrgkoolis, IT Kolledžis, Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Eesti Kunstiakadeemias, andnud koolitusi Invictas, IT Koolituses, BCS Koolituses.

Mihkli varasem töökogemus on olnud seotud paljude IT projektidega erinevates tööstusharudes ja avalikus sektoris. Läbiviidud projektide tulemusena on ta omandanud palju teadmisi erinevatest tehnoloogiatest, väärtuslikud tõlkeoskused äripoole ja IT vahel, võime näha ja analüüsida suurt pilti.

PwC

PwC on maailma juhtiv majandusalaseid nõustamisteenuseid pakkuvate ettevõtete võrgustik. PwC on liidripositsioonil maailma juhtivate ettevõtete auditeerimisel. Me auditeerime 33% Financial Times Global 500 ja 29% Fortune Global 500 edetabelitesse kuuluvatest ettevõtetest ning oleme äri- ja/või maksukonsultandiks lisaks 55% eelnimetatud edetabelite ettevõtetest. PwC Eestis töötab ligi 120 oma ala parimat asjatundjat. Eestis auditeerib PwC  80% Eesti börsiettevõtetest.

 

 

Registreerumine toimub siin

Osavõtutasu: 5€. Maksmine kohapeal sularahas. Palun täpne raha.