EST | ENG

FacebookLinkedIn

ISO-Klubi seminar "Matemaagika"

kolmapäev, 12 September, 2012 - 18:00
ERKAS, Ahtri 8, III korrus, Tallinn

 

ISO-Klubil on heameel kutsuda Sind seminarile:

MATEMAAGIKA

Matemaatikas on terve hulk seaduspärasid, mis ülihästi kirjeldavad ka maailmas toimuvat. Neid tundes on võimalik inimesi üllatada trikkidega, mis tunduvad suisa mustkunstina, saab näidata, kuidas need kehtivad looduses, kunstis ja muusikas. Kuid neid seaduspärasid saab edukalt kasutada ka töö- ja ärielus. Matemaagika klubiõhtul me neist mõningaid Priit Võhandu juhendamisel vaatamegi.

Priit Võhandu on lõpetanud Tartu Ülikooli rakendusmatemaatika eriala. Seejärel asus tööle tollases Tallinna Polütehnilises Instituudis (praegu TTÜ) infotöötluse kateedris. Kaitses seal doktorikraadi ja oli dotsent.

Seejärel töötas Eesti Tempuse keskuse (praeguse Archimedese eelkäija) direktorina. Sealt läks tööle kindlustussektorisse, kus oli kindlustusdirektor ja Liikluskindlustusfondi arendusdirektor.

Alates aastast 2000 on oma firmas Arbitark OÜ konsultant, analüütik ja koolitaja. Firma tegevusvaldkond on otsusetoetus, mis tema töö seisukohalt tähendab, et miksib oma töökogemust mitmete matemaatiliste meetoditega ja aitab sellega oma klientidel näha, mida tähendab nende käsutuses olev info ja kuidas selle põhjal õigeid otsuseid teha.

Parkimine: Tasuta kell 19:00-07:00 või 3 min jalutustee kaugusel tasulised (2eur/24h)
Osavõtutasu: Kvaliteediühingu liikmed 4€, mitteliikmed 5€.
Esitlusele registreerumine siin

Osalejate arv: max 30 inimest
Registreerimine kokkutulekule lõpeb kohtade täitumisel ja/või 11. september

 

Peatse kohtumiseni!


Thea Sogenbits

ISO-Klubi

Tel: 55561116