EST | ENG

FacebookLinkedIn

ISO-Klubi seminar

kolmapäev, 25 Juuli, 2012 - 17:00
Sakala 23A I korrus, Eesti Korteriühistute Liit

 

"Korteriühistute vee- ja energiamajanduse kvaliteedist"

Igal kuul saavad paljukorteriliste elamute elanikud arve, mis kohustab oma sissetulekutest osa raha kandma korteriühistu arvele. Tihti tekib küsimusi summade suuruste üle ühel või teisel arve arusaamatul real. Kuna säästlik majandamine on meie eesmärk, siis püüame koos täpsustada tegevusi, kuidas paljukorterilistes elamutes vee ja soojusenergia kulude säästmist hoogustada. Asjaolu, et elanikud ei räägi, ei tähenda veel nende rahulolu ja teenuste kõrget kvaliteeti. Tihti ei räägita sellepärast, et ei osatagi midagi asjalikku rääkida. Ehk leiame koos suunad, kuidas kavandada meetmed arve mõnelgi real kõrgeima kvaliteedihinde kinnistumiseks.


Andmeid protsesside iseloomustamiseks, kulude jaotamise metoodilisi aluseid ja soovitusi juhtimissüsteemi täiustamiseks esitab nõuandla juhataja Aado Luik, kes universaalteenuste vahendamisega korteriühistutes ja kvaliteedi probleemidega hulk aastaid sinasõber olnud.

 

Parkimine:  Tasuta kuni 10 kohta. Sissesõit Süda tänavalt hõlmikpuu juurest ca 50 meetrit ja siis pööre vasakule hoovi, keelumärgi alt läbi, territooriumi valdaja loal.
Osavõtutasu: Kvaliteediühingu liikmed 3€, mitteliikmed 4€.
Esitlusele registreerumine siin 

Ürituse kohta täpsemat infot küsi Thea Sogenbitsilt mob. 555 611 16

Osalejate arv: max 30 inimest.

Peatse kohtumiseni!