EST | ENG

FacebookLinkedIn

Kvaliteedijuhi ja kvaliteedispetsialisti kutseeksam

kolmapäev, 28 November, 2018 - 10:00
Tallinn, EEK Mainor

Eesti Kvaliteediühing korraldab järjekordse kvaliteedijuhi (tase 7) ja kvaliteedispetsialisti (tase 6) kutseeksami 28.11.2018 EEK Mainori ruumides (Suur-Sõjamäe 10A).

Ootame kutseeksamile kvaliteedivaldkonnas tegutsevaid inimesi, kes soovivad tõendada oma kvaliteedijuhi kutsealase kompetentsuse taset Eestis või rahvusvahelisel tasandil.

Dokumentide esitamise tähtaeg on 14 .november 2018.
Kvaliteedijuht tase 7 kutsestandardi leiate siit: http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/10495021/pdf/kvaliteedijuht-tase-7.1.et.pdf
kvaliteedispetsialist tase 6 aga siit: http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/10494969/pdf/kvaliteedispetsialist-tase-6.1.et.pdf

Tavaliselt tekib eksamiga seoses hulk lihtsaid, kuid konkreetseid küsimusi. Näiteks:
- TÄHTAEG? Taotlusdokumentide vastuvõtt toimub kuni 14.november 2018 (k.a.)
- MILLISED DOKUMENDID ESITADA? 1) CV-taotlusvorm, 2) õpi- ja töömapp, 3) koopiad haridustaset ja 4) isikut tõendavatest dokumentidest, 5)maksekorraldus kutse andmisega seonduvate kulude tasumise kohta.
- KUIDAS JA KUHU ESITADA? Ühes digiallkirjastatud konteineris, nõuetele vastavalt vormistatuna, e-posti aadressile kutse@eaq.ee
- KULUD? Tavahind 250.- eurot, lihtsustatud korras kutseeksam 175.- eurot. NB! Eesti Kvaliteediühingu liikmetele soodustus 10%, st tavahind 225.- eurot, lihtsustatud korras kutseeksam 157.50 eurot.
- KELLELE TASUDA? Eesti Kvaliteediühing MTÜ kontole: EE871010002019518005. Maksekorralduse selgitusse kirjutada KUTSEEKSAM ning lisada eksami sooritaja ees- ja perekonnanimi.
- MIS OOTAB EES EKSAMIL? Kutseeksamil kontrollib hindamiskomisjon kutsestandardis toodud põhioskusi ja-teadmisi. Eksami osadeks on struktureeritud kirjalik töö, õpi- ja töömapp ning nende põhjal toimuv vestlus hindamiskomisjoni liikmetega.
- MIS ON LIHTSUSTATUD KORRAS KUTSEEKSAM? Kutse taotlemisel lihtsustatud korras on hindamise aluseks õpi- ja töömapp ning vestlus, tegema ei pea struktureeritud kirjalikku tööd.
- KES SAAVAD TEHA LIHTSUSTATUD KORRAS KUTSEEKSAMIT? Eesti Kvaliteediühingu kvaliteedijuhi pädevustunnistuse omanikul on õigus nelja aasta jooksul pärast tunnistuse saamist taotleda kvaliteedispetsialisti või -juhi kutset lihtsustatud korras.
- MILLAL ON EKSAM? 28. novembril 2018.a

Lisaküsimused palume saata e-posti aadressile kutse@eaq.ee

Lisainfo kutse andmise korra, kutsestandardite, taotluse esitamise, kutseeksami tasu, hindamisstandardi jm kohta leiate Eesti Kvaliteediühingu kodulehelt http://eaq.ee/artiklid/kvaliteedijuhi-ja-spetsialisti-kutse