EST | ENG

FacebookLinkedIn

EKÜ talveseminar 2018

reede, 16 Märts, 2018 - 14:00
Järvamaa, Imavere, Eistvere

2018. aastal teeme EKÜ talvepäevad reedel ja laupäeval 16.-17. märtsil 2018, loetud päevad enne ametlikku kevade algust.

Kohtume reedel, 16.märtsil kell 14:00 Imaveres, et teha üks tõsine külastus Stora Enso Eesti AS Imavere Saeveskisse (imavere.ee). Vaatame tootmist, uurime juhtimissüsteemide ja sertifikaatide kohta ning kuuleme üht-teist põnevat nende töötajate motivatsioonisüsteemist ja meeskondade kaasamisest.

Orienteeruvalt 16:00–17:15 ootab meid külla Eesti Piimandusmuuseum (piimandusmuuseum.ee), mis on üks tõeliselt ülevaatlik ja omahõnguline koht, kus äratundmisrõõmu või imestamist – kas tõesti nii ka oli? – leiab ilmselt igaüks. Giid Tiina teeb majas ekskursiooni ja üksiti katsetame kätt kohukese valmistamisega. Ei saa jätta märkimata, et Eesti Piimandusmuuseum on värske EHE (ökoturismi kvaliteedimärgis) omanik.

17:30 maabume Eistvere Jahimajas (hobemagi.ee) – meid ootavad soojad joogid ning täiesti praktiline seminar „Meeskonnatöö ja strateegialõuend“. On saanud heaks tavaks, et igalt EKÜ hooajaseminarilt saame kaasa vähemalt 1-2 praktikas rakendatavat kvaliteeditööriista. Seekord jagab Eneken Titov (EEK Mainori juhtimise professor) meiega praktilises, EKÜ edasistele tegevustele fokusseeritud strateegialõuendi õpitoas mainitud lõuendile lisaks veel paari meeskonnatöö parendamisega seonduvat abivahendit. Sisu Pikalt ja Asjalikult: meeskonnatöö olulisus ja roll organisatsiooni strateegia planeerimisel ehk strateegialõuendi õpituba EKÜ näitel.

Rehkendame seminarile paar tundi ja siis, hiljemalt kell 20:00 on õhtusöök, saun ja puhkus ehk mitteametlik osa heas seltskonnas. Majutus on kahestes tubades, hommikusöök tellitud.

Kogu seminari maksumus EKÜ liikmele on 56.-, mitteliikmetele 66.- 
Nagu alati, nii saab ka seekord osaleda osaliselt :-)
Hinna ja kellaajad täpsustame siis personaalselt meilitsi üle.

Transport – eraviisiline. Andke palun lahkesti teada, kes saab kedagi kaasa võtta.

NB! Läbirääkimised Imavere Saeveskis jagatavate teemade osas veel käivad ning juhuks, kui sealne programm peaks minema praeguseks teada olevast oluliselt pikemaks, on ühe võimaliku ideena välja käidud mõte jätta õhtuseks suhtlemiseks rohkem aega ning minna Piimandusmuuseumisse hoopis laupäeva hommikul. Arutame ja otsustame järgmise nädala jooksul juba osalejatega ühiselt!

Osalemiseks postitage palun ASAP, kuid hiljemalt 09.märtsiks vastav e-kiri aadressile ly.siilak@gmail.com. Palun lisage kirjale ka arve saaja andmed.

                                                        

Q ☛ FacebookTwitterLinkedin