EST | ENG

FacebookLinkedIn

EKÜ Talveseminar 3.03-4.03 "Innovatiivsed juhtimis- ja planeerimislahendused eduka organisatsiooni igapäevatöös"

reede, 3 Märts, 2017 - 13:00
Viljandi, Männiku Metsatalu

3.-4. märts EKÜ Talveseminar "Innovatiivsed juhtimis- ja planeerimislahendused eduka organisatsiooni igapäevatöös". Ettevõttekülastused + jutuseminar + majutus + hommikuseminar

Ajakava:

03.märtsil, reedel algusega kell 13.00 kogunemine sissejuhatavale einele kohvikusse Fellin (Kauba 11, Viljandi) http://kohvikfellin.ee/. Parkida saab kohviku vastas platsil. Parkimine on Viljandis tasuta.

14.00 - 15.00 oleme oodatud külla Cleveron OÜsse, Reinu tee 48, Viljandi http://www.cleveron.eu/. Cleveron valmistab tarku pakiroboteid, tegemist on ühe õieti innovatiivse ja kiirelt areneva tehnoloogiaettevõttega. Teeme ringkäigu tehases ja kuuleme, kuidas sellist kiire käiguga ettevõtet igapäevaselt juhitakse ning arendatakse.

15.15 - 16.45 ootab meid TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia. Ave Matsin, rahvusliku käsitöö osakonna juhataja teeb meile akadeemias ringkäigu ja jagab ühe omanäolise kõrgkooli allüksuse kvaliteetjuhtimise rõõme-muresid.

17.30 Intsu külas Männiku Metsatalus http://metsatalu.ee/ (10 km Viljandist Karksi-Nuia poole). Männiku Metsatalu on vahva koht lahke pererahva ja väga mõnusate eestimaiste söökidega. Tubade sisustustekstiilid on valminud tihedas koostöös Viljandi Kultuuriakadeemiaga - nõnda on meil võimalus näha, kuidas teooria praktikasse kootud on.

18.00 - 21.00 jutuõhtusöök ja -seminar. Jutuvestja ja koolitaja Piret Päär http://piretpaar.com/ ning Männiku Metsatalu perenaine Ene Sillamaa on kokku pannud ühe erilise programmi - ökoturismi kvaliteedimärgisega EHE värskelt tunnustatud "Eesti toidu ja jutuõhtu". Piret teab sadu lugusid ja oskab neid edasi anda talle omasel eriliselt lihtsal, võluval ja kaasahaaraval moel. Kvaliteedijuhtidel on aga vaja lugusid ja oskust nende kaudu inimesi tasa ja targu eesmärkide poole suunata... Veebilehelt: "...kui head lood ja maitsev toit kokku saavad, siis võib sellest üks ilus elamus sündida."

04.märts, laupäev

09 - 10 Hommikusöök

10 - 12 Hommikuseminar ehk loominguliste meetodite praktiliseks kasutamiseks organisatsiooni tegevuse planeerimisel - Tiia Tammaru juhendamisel.

Maksumus: EKÜ liikmetele 54 eurot. Hinnas sisalduvad ettevõttekülastused, seminar, õhtu- ja hommikusöök Männiku Metsatalus ning majutus. Hinnas ei sisaldu kohvikus Fellini tehtavaid kulutusi.

Registreerimine ja lisainfo:
Ly Siilak: ly@eaq.ee või ly.siilak@gmail.com