EST | ENG

FacebookLinkedIn

TULE TOETAJAKS

Hea koostööpartner

Eesti Kvaliteediühing (EKÜ) kutsub Teid rahvusvahelise juhtimiskonverentsi  "Loome uusi võimalusi muutuvas maailmas - koos saame paremaks" toetajaks.

Korraldame konverentse 1993. aastast alates, tutvustades nii Eesti kui rahvusvahelist parimat praktikat juhtimiskvaliteedi ja organisatsioonide arendamisel. EKÜ on rahvusvaheliste võrgustike EFQMi ja EOQ liige, jagades sedakaudu ka parimat rahvusvahelist kogemust.

Korraldame konverentsi koostöös EFQMi ja Euroopa Kvaliteediorganisatsiooniga EOQ. See on võimalus vaadata koos tulevikku, keskendudes koosloomisele ja uute võimaluste leidmisele meie muutuvas, ebakindlas ja keerukas maailmas. Konverentsi märksõnadeks on innovatsioon, (juhtimis)kvaliteet ja jätkusuutlik toimimine ning nende muutuv roll tänapäeva maailmas.

Hanno Tomberg (EASi juhatuse esimees) keskendub oma ettekandes vajadusele leida uusi lähenemisi juhtimise kvaliteedile; Tony Bendell (Services Limited juht, UK) tutvustab uut lähenemist juhtimisele – anti-fragility (purunematus) - kui võimalust hakkama saada ja tugevamaks muutuda ka erakorralistes ja keerukates tingimustes; Signe Ratso (Euroopa Komisjoni kaubandusdirektor) räägib uutest suundadest vastutustundlike tarneahelate juhtimises globaalsest vaatenurgast. Hazem Abolrous (Microsoft Skype’  Innovatsiooni, tehnika, õppimise ja arengu valdkonna juht) jagab oma kogemusi innovatsiooni juhtimise teerajajana. Christian Mayeur (Entrepart’i juht, Prantsusmaa) räägib oma ettekandes suhete disainist (relational design) ja 3ndat liiki innovatsioonist, kuidas kliendile rõõmu valmistamine (creating customer delight) on digiajastul lähtepunkt, mitte eesmärk.

Päeva tipphetkeks on Quality Innovation of the Year 2015 auhinnagala 27. jaanuari õhtul, kus tunnustatakse rahvusvahelise konkursi võitjaid. Osalevad kokku 10 riigi finalistide esindajad ja suursaadikud, lisaks Eestile Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Kasahstan, Iisrael, Ungari, Tšehhi ja Hispaania, samuti EKÜ partnerid ja kutsutud külalised nii Eestist kui väljastpoolt. Konkursi patroon on Soome Vabariigi President, kes allkirjastab võitjate diplomid. Konverentsi ajal saab näitusel tutvuda konkursi finalistide võidutöödega, kes on kõik oma rahvuslike konkursside võitjad.

Kui Teie ettevõte ei soovi olla konverentsi partneriks, siis loodetavasti pakuvad teemad huvi ning tulete kas ise või koos kolleegidega konverentsile osalema ning inspiratsiooni ammutama! 

Rohkem infot konverentsi ja Eesti Kvaliteediühingu tegevuste kohta leiad lehelt www.eaq.ee.

Kohtumiseni konverentsil!

Tiia Tammaru
Eesti Kvaliteediühingu juhatuse esimees
Kontakt: mob 5663 6679 või tiia.tammaru@eaq.ee