EST | ENG

FacebookLinkedIn

Tehtud - EKÜ sügispäev 20.oktoobril 2017 marsruudil Saku Õlletehas, Esko talu, Metsanurme külakeskuse seminariruum

Täname omalt poolt toredaid osalejaid! Tänu teile sai üks ilus sügispäev täis mahedaid maitseid ja intrigeerivaid diskussioone.

Aitäh, lektor Leila Lahtvee (Happy Consulting OÜ)! Uuenevad teadmised aitavad püsida muutuste laineharjal.

Seminari materjalid saadame osalejatele e-postiga.

Päevateema: "Kliendikogemus toidutööstuse ettevõtetes. Kliendiuuringud. Klienditagasiside teekond veebiankeetidest sotsiaalmeediasse."
Külastatavad ettevõtted: Saku Õlletehas  ja Esko talu.

Reede, 20.oktoobri päevakava:
13:30 - 15:00 Saku Õlletehase külastus
15:15 - 16:15 Esko talu külastus
16:30    kohvi Metsanurme külakeskuses
17.00 - 18.30 päevaseminar "Mõned kasulikud nipid (kliendi)uuringute teostamisest ning klienditagasiside teekond veebiankeetidest sotsiaalmeediasse". Lektoriks on pikaajalise kliendiuuringute läbiviimise kogemusega Leila Lahtvee, Happy Consulting OÜ.

Leila kirjutas: "Ajad meie ümber muutuvad. Kui 10 aastat tagasi oli täiesti pädev välja saata ankeete, mis sisaldasid endas 30-50 küsimust, siis tänaseks hakkavad uuringud sellisel moel tasapisi ajalukku jääma. Jah, on firmasid, kes neid teevad. B2B äris Euroopas on see veel üks enimkasutatavaid viise soovitusineksi kõrval. B2C äris puhuvad aga uued tuuled - ankeetide kaudu antakse tagasisidet üha vähem, palju tagasisidet liigub hoopis uutes sfäärides - veebiavarustes, sotsiaalmeedias ja blogides. Püüan seminari käigus natuke paotada ust valdkonda, kuidas sotsiaalmeedia infot koguda, seda siduda organisatsioonis olemasolevaga ning kuidas see võiks olla seotud organisatsiooni tavapärase tagasisiderutiiniga."
18.30 õhtusöök Metsanurme külakeskuses
Peale õhtusööki seltskondlik osa vabas vormis: õdus kaminatuli, maitsvad suupisted, muusika ja hea seltskond garanteeritud.

Kui selgub, et juttu jätkub kauemaks, on võimalik kasutada maalähedast ööbimisvõimalust Metsanurme külakeskuse II korrusel - madratsimajutust õhkmadratsitel (kohalikud). Ka padjad ja tekid on olemas, soovitav on kaasa võtta oma magamiskott ja padjapüür.
Hind: 42 eurot EKÜ ja EKJA liikmetele, 46 eurot mitteliikmetele. Osaajaga osalemisel osaline tasumine läbirääkimiste alusel :-)

Ka saunavõimalus on olemas, kuid seekord soovijatega eraldi kokkuleppel. Nimelt ei ole külakeskusel oma sauna, kuid on head suhted saunabussi rentijaga http://fester.ee/teenused/saunabuss/. Saunabussi mahub sumisema ja lavale 16 inimest, ainult lavale 7. Minimaalne kuuma leiliga kohaloleku aeg on 3 tundi ja hind 300 eurot + km.

Transport - autodega. Nagu alati leiame ka seekord kindlasti head kaassõitjad ja lahked juhid.

Registreerimine ja lisainfo: kirjutage lahkesti hiljemalt 16.oktoobriks ly.siilak@gmail.com - mitmekesi tulete, kas ja keda saate pardale võtta ja kellele arve saata. Kõik tekkivad küsimused pange ka teele.

Kohtumiseni sumedas sügises :-)