EST | ENG

FacebookLinkedIn

Kvaliteedijuhi pädevuskoolitus alustab 04.oktoobril 2017

TTÜ ja EKÜ koostöös toimuvale koolitusele on oodatud kõik, kes vastutavad organisatsioonis kvaliteedi ning sellega seotud arenduste ja kulude eest - tippjuhid, kvaliteedijuhid, arendusjuhid... Ootame neid, kes soovivad oma kvaliteedialaseid teadmisi täiendada ja süvendada, moodustades üksikutest kildudest tervikpilti, aga väga ka need, kes tunnevad huvi vaid mõne konkreetse teema vastu.

Koolitus koosneb üheksast 2-päevasest moodulist, mille käigus saab süsteemse ülevaate pea kõigist kvaliteedi juhtimisega seotud teemadest. Kogemusi ja teadmisi jagavad valdkonna tugevad teoreetikud ja praktikud. Erilist lisandväärtust lisavad võimalused praktiliste- ja kodutööde käigus oma ettevõttes mõndagi konkreetset ära teha ning teistes valdkondades tegutsevate kursuslastega kogemusi vahetada.

Kõik koolitusel osalejad saavad Tallinna Tehnikaülikooli tunnistuse. Lisaks on tudengitel võimalus saada ka kõrgkooliõpingute ainepunkte.

Kursuse lõpus toimuva pädevuseksami sooritajad saavd Eesti Kvaliteediühingu poolt välja antava kvaliteedijuhi pädevustunnistuse ja võimaluse teha nelja aasta jooksul kvaliteedispetsialisti või -juhi kutseeksam lihtsustatud korras.

Täpsem info 2017/2018 pädevuskoolituse sisu ja tingimuste kohta TTÜ koduleheküljel: https://ttu.ee/taien...