EST | ENG

FacebookLinkedIn

Kas musta vöö saamine on mulle jõukohane?

 

Koostöös prof. Gregory H. Watsoniga korraldame Lean Six Sigma koolitusi, mille lõpetajad saavad maailmas kõrgelt tunnustatud Black Belt (tõlkes “must vöö”) tunnistuse. Koolituse kohta leiad rohkem infot (sh toimumise ajad) SIIT. Koolitus sobib nii era- kui ka avaliku sektori organisatsioonidele, sõltumata tegevusvaldkonnast.

 

Testimoonialid 2012 kursuslastelt:

·         Haara kinni võimalusest saada osa sinu organisatsiooni tootlikkust ja tõhusust tõstvatest teadmistest ja kogemustest! Väga põhjalik koolitusmaterjal, individuaalne konsultatsioon ja võimalus saada palju rohkem infot, kui seda koolitusmaterjalidesse mahub.
Andris Upitis, Amateks SIA direktor

 

·         Ma ei näe, et tänapäeva maailmas saaks ilma süstemaatilise protsesside parendamiseta ellu jääda. Protsesside muutmine hõlmab aga palju tööd. Vale asja tegemine ja õige asja ebaefektiivne tegemine tähendavad sulle suure hulga raha, aja ja energia kaotamist. Lean Six Sigma Black Belt kursus annab sulle selge arusaama õigetest asjadest ja on parim koolitus meetodite osas. Parim koolitaja, keda küsida, juhatab sind läbi parendusprotsessi. Kursusekaaslased, kellest nii mõnigi on erakordselt huvitav inimene, toetavad sind sellel teel.
Kaarel Krinal, Metaprint ASi kvaliteedijuht

 


pildil on koolitaja Gregory H.Watson(I rida vasakult teine) koos koolituse korraldaja Siret Kegeli (I rida vasakult esimene), EKÜ juhatuse esimehe Tiia Tammaru (I rida keskel) ja 2012. aasta musta vöö tunnustuse saajatega

Lisainfo: kaarel.krinal@eaq.ee või telefon 56 95 6005.