EST | ENG

FacebookLinkedIn

Euroopa kvaliteedialased edulood tulevad Tallinna kokku

Hea juht ja ettevõtja! Kutsun Teid kuulama, millised on Euroopa parimad edulood erinevate valdkondade kvaliteedi alal, et tõsta eeskuju järgides ja sealt edasi mõeldes ka Eesti ettevõtete tootlikkust, innovatiivsust, igakülgset taset.

Tänavu juunis, vahetult enne jaanipäeva ja suurt suve, võõrustab Eesti Kvaliteediühing (EKÜ) Tallinnas Euroopa tippe eri valdkondades, kes kõik on seotud kvaliteediteemadega oma alal. 17.-20. juunini toimuval Euroopa 57. kvaliteedikongressil seekordse alapealkirjaga "Quality Renaissance - Co-creating a Viable Future" on esinejaid ja teemasid seinast seina, huvitavat ja kasulikku leiab kõrva taha panemiseks kindlasti ka „naabervaldkonnast“.

Kongressi peakõneleja, strateeg ja futurist Robin Wood räägib kvaliteedi olulisusest parema tuleviku võtmes, talle sekundeerivad Belgiast  Willy Vanderbrande ettekandega "Out-Of-The-Big-Box Thinking/ A Paradigm Shift to Quality" ja ravimipakendite tootja AndersonBrecon Pharmaceutical asepresident kvaliteedi alal Charles Aubrey teemal "The Economic Impact on National Economies of Applying Performance Excellence Criteria". Põnevaid esinejaid ja sisukaid ettekandeid hõlmava mahuka programmi leiab siit.

Üle-euroopaline sündmus algab 17. juunil eelkongressiga kõrgharidusest.

18.-19. juunil toimub põhikongress, millele järgneb 20. juunil Soomes erinevate ettevõtete külastamine.

11. märtsini kehtib kõigile registreerijatele varase tellija soodustus.

EKÜ liikmetele maksab soodushinnaga registreerimine 400 eurot, alates 12. märtsist tõuseb registreerumistasu 500 eurole. Hinnas sisaldub ka pidulik õhtusöök koos konverentsi esinejatega.
Osalejatele, kes ei kuulu EKÜ ridadesse, maksab varase registreerumise korral osavõtt 750 eurot, alates 12. märtsist 850 eurot, kuid registreerides end ühtlasi EKÜ liikmeks (aastamaks alates 100 eurot), laieneb registreerimisel EKÜ liikme soodustus.  Ülalmainitud hindadele lisandub käibemaks.

EKÜ-l on tänaseks 200 liiget, kellele pakume tänu ulatuslikule koostöövõrgustikule kaasaegset ja mitmekülgset kvaliteedi- ja juhtimisalast infot, metoodikaid, kontakte, samuti saavad meie liikmed erinevatel rahvusvahelistel üritustel  soodushinnaga osaleda ning kohtuda kord kuus EKÜ siseüritustel. EKÜ liikmeks saab astuda siin.

Kongressile saab registreerida siin.

Kohtumiseni juunis!

 

Korraldajate nimel
Tiia Tammaru
EKÜ juhatuse esimees