EST | ENG

FacebookLinkedIn

EOQ 57. kongress – kohtumispaik 17.-20. juunil 2013 Tallinnas

Suvi on möödas ja EOQ kongress 2013 läheneb pöörase kiirusega. Juunis Frankfurdis toimunud kongressi lõputseremoonial anti meile pidulikult üle EOQ lipp. Vahepeal on kvaliteediühingu tiim koos meie heade partneritega Orangetimest usinalt toimetanud.

 

Pidevalt täieneb uue infoga kongressi  koduleht http://www.quality2013.eu/. Sealt võib leida ka Eestit ja kongressi tutvustav video. Viimane on saanud väga sooja vastukaja nii Frankfurdis kui ka augusti lõpus Iirimaal, Cloughjordanis toimunud Summer Campil ning on vaatajates tekitanud siira soovi Eestimaaga tutvuma tulla.

Kongressi teema osas  'QUALITY RENAISSANCE - CO-CREATING A VIABLE FUTURE' on tulnud rohkelt positiivset tagasisidet nii Eestist kui kaugemalt, see kõnetab paljusid.

Programmi üldine ülesehitus ja piirjooned on paigas, esimesed kokkulepped esinejatega sõlmitud, kuigi ootame veel 30. septembrini vastuseid Call for Papersile. Eriti viimastel päevadel on tulnud palju põnevaid ettepanekuid ettekanneteks, jätkuvad  tippesinejate otsingut. Oktoobri alguses valmib täpsemat infot sisaldav kongressi tutvustav materjal, hakkame peagi lähemalt tutvustama ka esinejaid. Koostöös SA Archimedesega paneme kokku 17. juunil toimuva kõrghariduse kvaliteedile pühendatud eelkongressi programmi, Laatukeskus kavandab 20. Juuni seminare Viking Line’i laevareisil  ja seminari Helsinkis. Kavas on veel  võtmeesinejate seminarid/töötoad pärast kongressi ning Eestimaad tutvustavad tuurid.  Kongressi kulminatsioon on galaõhtu Lennusadamas, kus muuhulgas antakse üle ka Walter Masingu auhind ning Euroopa Kvaliteediliidri tunnustused.

Programmis püüame saavutada tasakaalu parimate praktikate ja uusima teoreetilise teadmise vahel, pakkudes piisavalt ruumi ja võimalust aktiivseks osalemiseks ja kaasamõtelmiseks ning -rääkimiseks. Kuna üks võtmesõna kongressil on 'co-creation’ – koosloomine, saime 21. septembril taas kokku oma laiendatud tiimiga. Otsisime vastuseid küsimusele, kuidas teha kongress eriliseks ja meeldejäävaks sündmuseks, põnevate inimeste kohtumispaigaks, kus saaksid sündida uued kontaktid ja uued ideed. Kui mingigi osa väljakäidud mõtetest realiseerub, tuleb kongressist kindlasti suurepärane elamus kõigile osalejatele!